Новини

12 років на ринку Чернівців. Купувати техніку в Xtrade просто вигідно*

Якщо вам потрібна хороша та надійна техніка – ласкаво просимо в Xtrade!

Тут ви можете знайти широкий перелік гаджетів – від смарт-годинників до смартфонів.

Про знижки, асортимент, роботу під час війни читайте далі в інтерв’ю з Вадимом, керівником мережі “Xtrade – персональна техніка”.

– Як з’явився Xtrade?

– Магазин існує на ринку Чернівців вже 12 років.
Пам’ятаю, як розпочинав цей бізнес як хобі для душі, а потім допомагав з комп’ютерами друзям і їхнім сім’ям та знайомим. Коли з’явилися перші клієнти з державних організацій та приватних підприємств, створив ФОП, і тоді пішло-поїхало…

– Що можна придбати у Ваших магазинах?

– Наші магазини персональної техніки спеціалізуються на продажу мобільних телефонів та цифрової техніки. У нас можна придбати як і звичайний кабель, так і професійний комп’ютер для виконання складних завдань.

Проте наш основний продукт наразі – це смартфони Xiaomi, Samsung та Apple.
Також у нас є власний сервісний центр, де можна полагодити будь-який девайс: телефон, планшет, ноутбук тощо.

– А чим відрізняється Xtrade з-поміж конкурентів?

– Гарне запитання. Так, телефон або скло можна купити будь-де на ринку чи у великому гіпермаркеті. А ось зібрати ігровий або професійний комп’ютер якісно та за індивідуальними потребами у нашому місті можуть лише декілька магазинів. Тому нашими клієнтами є багато ІТ-компаній та геймерів.

– Як на вашу діяльність вплинула війна?

– Ще до війни, коли вирувала епідемія коронавірусу, у нас колосально впав попит. Магазин на місяць зачинився, але наші постійні клієнти все ж потребували гаджетів. Я одягав маску, респіратор, і все особисто всім розвозив додому.

Коли почалася війна, ми з перших днів зрозуміли, що коронавірус – то лише “квіточки”.

Наш магазин розташований біля військкомату, і ми бачили перших добровольців, а їх, повірте, були тисячі. Вони майже всі заходили до нас зі своїми сім’ями і відразу купували запасні зарядні пристрої, навушники та кнопкові телефони. Першого ж дня розкупили всі павербанки, а наступну партію ми вирішили віддати безкоштовно на потреби армії.

– Ви ще й допомагаєте нашим воїнам на передовій?

– У нас є спільнота власників магазинів електроніки, де ми всі дружно намагаємося точково допомагати ЗСУ. Наприклад, якщо до нас надходить запит з техніки, ми робимо гарну ціну і організовуємо швидку доставку.

– Чому Ви вирішили відкрити ще один магазин під час війни?

– Ми планували його відкрити ще до широкомасштабного вторгнення на одному із ринків Чернівців. Незважаючи на те, що у період війни це ризиковано, ми все ж таки вирішили спробувати. Це додаткові робочі місця і мотивація залишатися на Батьківщині. Крім того, зросла потреба у якісних гаджетах, оскільки на Буковину приїхало багато людей з різних міст України.

– Чи плануєте якісь знижки до “Чорної п’ятниці”?

– Так, звісно. Щороку ми проводимо розпродаж. Але на відміну від інших магазинів, у нас “Чорна п’ятниця” – у п’ятницю, 25.11.2022р., а не весь тиждень.

Реальна знижка на чохли та скло у нас – до мінус 50%, на смартфони – від 500 до 4000 грн.
З досвіду минулих років зауважу, що техніки насправді небагато, і її дуже швидко розбирають, тому потрібно встигнути придбати омріяний гаджет.

– Що люди купують зараз найбільше?

– Найбільші запити зараз на павербанки. Звісно, ціни на них дуже зросли, але ми намагаємось тримати їх у наявності за цінами від 999 грн.

Також люди перестраховуються і беруть по два-три зарядних пристрої, адже невідомо, де ти опинишся під час тривоги. Крім того, для дистанційного навчання купують додаткові планшети та ноутбуки.

– А новорічні знижки будуть?

– Новорічні знижки у нас також будуть і розпочнуться вони зі свята Святого Миколая. Проте зазвичай покупці приходять до магазину не за знижкою, а за святковими емоціями від покупки. Тому ми обов’язково готуємо приємний подарунок кожному клієнту. Наприклад, якщо людина купує телефон, то в подарунок отримує чохол або скло.

м. Чернівці, пров. Казармений, 2 (центральний вхід до парку ім. Шевченка)
м. Чернівці, вул. Бахрушина, 1 (ринок “Центральний”)
Т. 066 074 21 27, 097 130 20 25

Сайт: xtrade.ua
Іnstagram: xtrade_ua

–>

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.