Новини громади

Григорій Ванзуряк у 2010 році був виключений з партії “Батьківщина” за голосування разом із “Партією регіонів” – «ПолітХаб»

Декілька фактів із біографії голови Глибоцької територіальної громади.

Вся інформація взята із офіційних джерел, зокрема з платформи «ПолітХаб», яка була розроблена Громадським рухом ЧЕСНО.

Григорій Ванзуряк народився 26 січня 1975 року в смт. Глибока Чернівецької області.

Статус: Гречкосій – Ванзуряк Григорій через підприємців гречкосіяв, домовився з підприємцями, які роздавали мешканцям продукти харчування ніби-то за його сприянням.

2005 року був призначений заступником голови Глибоцької районної державної адміністрації, а 5 травня 2006 року сесією районної ради був обраний на посаду голови Глибоцької районної ради, згодом був знятий більшістю голосів депутатів Глибоцької райради у зв’язку з некомпетентністю займаної посади.

У 2006-2012 роках був помічником народного депутата України 5 та 6 скликання від “Блоку Юлії Тимошенко” Олександра Скибінецького.

У 2007 році був виключений з виборчого списку виборчого блоку політичних партій “Блок Юлії Тимошенко”.

У 2010 році був виключений з партії “Батьківщина” за голосування разом із “Партією регіонів”.

У 2014 році повторно був обраний головою Глибоцької районної ради, але з порушенням регламенту.

У зв’язку з тим, що на той час Григорію Ванзуряку не вистачало необхідної кількості голосів, щоб бути обраним головою шляхом таємного голосування, що прямо передбачалося регламентом районної ради, він вирішив зманіпулювати й використати у власних корисливих цілях ситуацію пов’язану з буремними і важкими подіями Революції Гідності.

Завдяки патріотам, перед якими Георгій Ванзуряк всіма силами намагався зліпити собі образ порядної людини і які врешті решт з часом зрозуміли, що помилялися та під тиском громадськості було проведено відкрите голосування, в ході якого Георгій Ванзуряк був обраний головою районної ради.

У 2015 році балотувався від “Громадського руху “Народний контроль” до Глибоцької районної ради.

У 2015 році обраний Глибоцьким селищним головою як самовисуванець.

У 2020 році обраний Глибоцьким селищним головою та депутатом Глибоцької селищної ради 8-го скликання від партії “Єдина альтернатива”.

Джерело: https://www.chesno.org/politician/77422/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.