На Буковині визначили Успішну громаду 2021 року. Цей титул виборола – Хотинська міська територіальна громада.
![](http://hlyboka-news.com/wp-content/uploads/2021/12/FB_IMG_1638898306734-1024x683.jpg)
Другою за результатами конкурсу стала Вижницька міська громада, їй присвоїли титул «Активна» та подарували сертифікат на виготовлення поліграфічної брендованої продукції.
![](http://hlyboka-news.com/wp-content/uploads/2021/12/FB_IMG_1638898321210-1024x683.jpg)
Третьою стала Мамаївська сільська громада, її окликали «Перспективною» громадою області та вручили сертифікат на розробку бренд-буку.
![](http://hlyboka-news.com/wp-content/uploads/2021/12/FB_IMG_1638898280221-1024x683.jpg)
Загалом ж цьогоріч у конкурсі «Успішна громада Буковини» за першість змагалося 20 громад краю.
Учасників та переможців конкурсу привітав перший заступник голови Чернівецької ОДА Ковалюк Богдан.
Він вручив голові громади-переможниці Андрію Дранчуку (Андрій Дранчук) почесну відзнаку і цінні подарунки від Чернівецької ОДА та Агенція регіонального розвитку Чернівецької області. Це, зокрема, сертифікати на розробку бренд-буку та виготовлення поліграфічної продукції, а також елементи географічного маркування громади.
«Вітаю всіх учасників та переможців конкурсу «Успішна громада Буковини». Одне із завдань всіх громад області – бути активними та використовувати усі існуючі можливості для просування та розвитку, адже це дисциплінує, згуртовує та приносить успіх», – сказав Богдан Ковалюк.
Нагадаємо, конкурс «Успішна громада» на Буковині провели вдруге. Його ініціатором є голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук. Змагання покликані підтримати ініціативу територіальних громад області, поширення їхніх кращих практик та успішного досвіду з реалізації місцевих програм і проєктів розвитку.
Повідомляє: Департамент регіонального розвитку Чернівецької ОДА