Новини громади

Координатором руху “ЗЕ!Жінки” у місті Чернівці стала Глибочанка Ольга Лупуляк

Відбулася перша координаційна зустріч “Зе!Жінки”.

У заході взяли участь активні представниці з усіх куточків України.
Рух “Зе!Жінки” розпочинає на місцях впроваджувати політику рівності, підтримувати законодавчі ініціативи в регіонах та жіноче політичне лідерство по всій Україні.

Усі проєкти руху “Зе!Жінки” в регіонах розглядатимуться пріоритетно — про це під час заходу заявив народний депутат України, голова політичної партії “Слуга Народу” Олександр Корнієнко.

“Ми докладаємо зусиль для розвитку жіночого лідерства, рівних можливостей для всіх. Гендерні квоти на місцевих виборах — це 100% заслуга наших депутатів. Ми це відстояли, але суть не в самій квоті, а в реалізації такої політики, сприянні рівним можливостям”, — зазначив Олександр Корнієнко.

В першій координаційній зустрічі від Буковини взяли участь представниці місцевого самоврядування Координаторки руху “Зе!Жінки”: у Чернівецькій області Леся Палагнюк та Ольга Лупуляк в місті Чернівці.

Вони мали можливість познайомитися з регіональними представницями, обмінятись досвідом, поділитись враженнями та напрацьованими ідеями.

“Маємо на меті за допомогою руху “Зе!Жінки” сприяти впровадженню реальних можливостей для переформатування сучасної свідомості. У демократичній країні має гарантуватися рівноправ’я жінок і чоловіків”, – зазначила координаторка руху “Зе!Жінки” в Чернівецкій області Палагнюк Леся.

Наразі в місті Чернівці готується низка заходів, покликаних згуртувати жінок, допомогти їм реалізувати себе, втілити в життя цікаві проєкти.

Зі слів координаторки у місті Чернівці Лупуляк Ольги “ЗЕ! Жінки” – це там, де жінок почують, зрозуміють, відстоюватимуть їхні права, а головне – реально допоможуть у разі потреби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.