Новини громади

Глибоцькому селищному голові Григорію Ванзуряку виплачуватимуть 100% премії, а також надбавку 50% за високі досягнення щомісячно протягом 2022 року

Глибоцька селищна рада вчора проголосувала з другої спроби за преміювання селищного голови Григорія Ванзуряка щомісячно з січня 2022 року по грудень 2022 року включно.

Серед тих, хто його підтримав, майже вся фракція «Єдиної Альтернативи» та «ЄС» у повному складі. Фракція «Слуга Народу» не підтримала.

Але все по поряку:
Прийнявши дане питання за основу (де цифра 100% ще не фігурувала) почали розглядати правки до проекту рішення.

(скрін №1)

Першу правку запропонував депутат Дмитрій Глобак (голова фракції Єдиної Альтернативи) із пропозицією залишити на рівні минулого року, а саме 100%, яку 14 голосами підтримали депутати, що становить більшість.

(скрін №2)

Другою правкою голова фракції «Слуга Народу» Олександр Калинюк запропонував, щоб преміювання чиновників такого рівня має визначатися показниками ефективності його роботи, раз у місяць або квартал, яка не набрала більшості голосів.

(скрін №3)

Перший раз проект рішення щодо преміювання набрав 13 голосів (в цілому рішення не прийнято), голова залишається без премії але….

(скрін №4)

Після розгляду всіх питань порядку денного, депутат Дмитрій Глобак запропонував знову повернутись до питання щодо преміювання. За повторне голосування проголосувало 16 депутатів.

(скрін № 5)

І з другої спроби 15 голосами депутати підтримали даний проект рішення.

(скрін №6)

Згідно із даним рішенням депутатів, Григорій Ванзуряк отримуватиме щомісячно з січня 2022 року по грудень 2022 року включно за сумлінне і якісне виконання обов’язків, виявлену професійну майстерність, наполегливість, ініціативу, високу виконавчу та трудову дисципліну за умови виконання доходної частини селищного бюджету в межах річного фонду преміювання та економії фонду заробітної плати у розмірі 100% посадового окладу з урахуванням усіх видів надбавок та доплат, а також надбавку за високі досягнення у праці або виконання особливо важливої роботи у розмірі 50% посадового окладу з урахування надбавки за ранг та надбавки за вислугу років.

Як ви вважаєте чи справедливим є преміювання голови громади на цілий рік?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.