Новини

У театрі ляльок покажуть виставу про минуле Чернівців – фото

У Чернівецькому академічному обласному театрі ляльок презентують виставу “Таємниця Чорної фортеці”, яка стала однією з переможниць у конкурсі проєктів від Буковинського культурного фонду.

Вистава розповість про минуле Чернівців. Зокрема, глядачі почують легенду про давньоруські часи існування жителів міста на річці Прут довкола Чорної фортеці. А Чорною вона називається тому, що частокіл був присипаний чорноземом. За однією з версій, саме від цієї фортеці походить назва сучасних Чернівців.

У виставі багато чого буде вперше: у ній гратимуть понад 30 ляльок, тут використають мультимедійний екран. Ще тут звучатиме народна буковинська музика.

Серед дійових осіб – зла, проте колоритна змія Вічна Темрява, добрий хлопчик-пастух на ім’я Івась, його мати, кумедний песик Вухань та мешканці міста.

“Головною ідеєю спектаклю є те, що треба ставати духовно зрілим, мужнім та захищати те, що є найдорожчим у світі – рідну землю, матір і свій народ”, – зазначає режисерка вистави Наталія Марків.

Прем’єра вистави відбудеться 3 жовтня, на День міста, о 12.00 у приміщенні Чернівецького академічного обласного театру ляльок (вулиця Головна, 22) .

Вартість квитків – 40 гривень.

” ”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.