Новини

У новій відеороботі співачки з Буковини помітили разючу схожість із легендарним кліпом Ірини Білик

Співачка Ані Лорак, яка проживає в країні-агресорі Росії, вперше за вісім років війни зняла кліп на українськомовну пісню. Назва композиції – “Бачила”.

Тизер кліпу з’явився на сторінках зірки в соцмережах.

“Я готова поділитися з вами історією, яка оголює душу. Скоро ви почуєте чесну, щиру баладу про мої внутрішні переживання”, – анонсувала Лорак, яка повністю втратила український ринок після переїзду до Москви.

За останніми даними, у співачки не дуже йдуть справи в Росії, і вона, як і Таїсія Повалій, робить спроби повернутися в Україну. Принаймні, відновити тут концертну діяльність.

Користувачі мережі відразу ж помітили явну схожість нової відеороботи Лорак з кліпом української примадонни Ірини Білик на легендарний хіт “А я пливу у човні”.

Як і Білик, Ані Лорак лежить у човні, у тій же позі, і у тому ж антуражі. Тільки з різницею у 25 років. Нагадаємо, суперхіт Ірини Білик був записаний у 1996 році, а кліп на нього знятий у 1997-му легендарним режисером Максом Паперником.

“Щось таке вже було у Іринки Білик”, “Нагадало кліп Ірини Білик – А я пливу …”, – пишуть у коментарях користувачі мережі.

Раніше у Москві зірвали концерт Ані Лорак. До неї пришли люди з вимогою сплатити податки.
” ”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.