Новини

“Де я далі буду працювати?”: двірники під стінами Чернівецької міськради не вірять, що їх працевлаштують

Двірники ПП “Порядок в домі”, які сьогодні, 24 вересня, у Чернівцях намагалися потрапити на сесію міської ради вважають, що їх намагаються звільнити незаконно.

Про це кореспондентка molbuk.ua поспілкувалася із ними.

Пані Людмила працює в ПП “Порядок в домі” вже 12 років, каже, що такі дії з боку місцевої влади є “знущанням” над звичайним народом.

“Де я далі буду працювати? За що дітей годувати? Я 12 років віддала цій роботі. Ви не уявляєте, що лише не доводилося прибирати. А тут просто звільняють, це безсовісно”, – каже жінка.

Такої ж думки пані Ольга, щоправда вона працює в даній установі лише 6 місяців.

“Працюю не багато, але це ні про що не говорить! Чому нас не хочуть почути? Хіба можна не пускати звичайних людей на сесію?” – обурюється жінка.

Нагадаємо, що сьогодні, до сесійної зали намагалися потрапити місцеві мешканці, серед яких – чимало працівників компанії “Порядок в домі”, які вчора пікетували у сесійній залі міськради, внаслідок чого була зірвана сесія. А також, міський голова Чернівців відреагував на вимоги двірників приватної компанії “Порядок у домі”, які сьогодні пікетували міську раду. Він заявив,що міськрада допоможе знайти роботу працівникам, які втратять її.

У Чернівцях з “Порядком у домі” розірвали контракт: що відомо

У Чернівцях із приватним підприємством “Порядок в домі 11” розірвали контракт через неналежне прибирання вулиць міста. Така практика застосовується у місті вперше.

Цього тижня департамент інфраструктури та благоустрою направив повідомлення про одностороннє розірвання договору та нарахування штрафу за систематичне ненадання/неналежне надання послуги з прибирання та підмітання вулиць на закріпленій, згідно договору, території для прибирання.

Що таке “Порядок в домі”

Влітку 2018 року, після дострокової відставки тодішнього міського голови Чернівців Олексія Каспрука, виконавчий комітет ухвалив рішення про призначення управителями понад 600 будинків міста двох приватних компаній – “Єврокомунбуд” та “Порядок в домі”.

Каспрук назвав це рішення розплатою з окремими депутатами міськради за голосування за його відставку, адже діяльність компанії “Єврокомунбуд” пов’язували з оточенням представника партії “Рідне місто” Віталієм Михайлішиним. Водночас “Порядок в домі” називають компанією, близькою до оточення голови фракції “Народний контроль” у міськраді Михайла Яринича.

Компаніям неодноразово робили зауваження через неякісні послуги. Водночас у міськраді також робили публічні заклики виправити ситуацію та надавати якісні та в повному обсязі послуги з прибирання вулиць.

” ”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.