Новини

«Чим дітей буду годувати?»: двірники майже дві години блокують сесійну залу міськради Чернівців

У сесійній залі Чернівецької міськради двірники вже понад півтори години блокують сесійну залу.

Про це повідомляє molbuk.ua

Спочатку вони оточили мера Романа Клічука, але зараз ініціативу перейняли заступники та керівники департаментів.

У залі хаос, галас, можна розібрати лише уривки розмов. До прикладу, як одна з двірниць запитує керівника департаменту інфраструктури та благоустрою Григорія Прохоренка: “Чому ви його прикриваєте?”, мабуть, маючи на увазі мера.

Також вона вигукує: “Чим буду дітей годувати?”

Своєю чергою чиновники запевняють працівників, що вони без роботи не залишаться.

Тим часом депутат Василь Продан вимагає створити робочу групу з вивчення діяльності фірми-управителя “Порядку в домі”.
Сьогодні мало відбутися продовження серпневої сесії міськради. Наразі невідомо, чи вона розпочнеться.

Раніше повідомлялося, що у Чернівцях кілька десятків двірників вийшли на акцію протесту до міської ради, вимагаючи не розривати контракт щодо прибирання вулиць у місті із управлінською компанією “Порядок в домі”.

Що таке “Порядок в домі”

Влітку 2018 року, після дострокової відставки тодішнього міського голови Чернівців Олексія Каспрука, виконавчий комітет ухвалив рішення про призначення управителями понад 600 будинків міста двох приватних компаній – “Єврокомунбуд” та “Порядок в домі”.

Каспрук назвав це рішення розплатою з окремими депутатами міськради за голосування за його відставку, адже діяльність компанії “Єврокомунбуд” пов’язували з оточенням представника партії “Рідне місто” Віталієм Михайлішиним. Водночас “Порядок в домі” називають компанією, близькою до оточення голови фракції “Народний контроль” у міськраді Михайла Яринича.

Компаніям неодноразово робили зауваження через неякісні послуги. Водночас у міськраді також робили публічні заклики виправити ситуацію та надавати якісні та в повному обсязі послуги з прибирання вулиць.

” ”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.