Новини,  Новини громади

Глибоцькому селищному голові Григорію Ванзуряку виплачуватимуть 30% надбавки, а також ще додаткову надбавку 50% за високі досягнення та виконання особливо важливої роботи щомісячно протягом 2023 року

Глибоцька селищна рада 10 лютого 2023 року встановила селищному голові Ванзуряку Григорію Степановичу  щомісячно з січня 2023 року по грудень 2023 року включно надбавку за високі досягнення у праці або виконання особливо важливої роботи у розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та надбавки за вислугу років.

Вже 6 квітня 2023 року Глибоцька селища рада додатково ще встановила селищному голові Ванзуряку Григорію Степановичу надбавку за вислугу років в розмірі 30% до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг з 28 березня 2023 року.

У 2020 році голова Глибоцької громади Григорій Ванзуряк вже давав коментар щодо своїх великих премій та надбавок (ВІДЕО) 👇

Нагадуємо, що у 2018 році телеканал Промінь проаналізував всі заробітні плати очільників громад всієї Чернівецької області де голова Глибоцької громади Григорій Ванзуряк посів почесне перше місце. На той час голова Глибоцької громади отримував більшу заробітну плату аніж мер Києва Віталій Кличко.

Чи доцільно надавати голові Глибоцької громади надбавки, коли війна, коли в Глибоцькій лікарні, садочках, школах та інших установах скорочення? Час покаже…

коментарів 8

 • Віра

  А що в него мала зарплата . Ви там сидите ви що глузду з’їхали яка надбавка . Ліпше літнім людям допомагайте , туалети постройте в Глибоці , дороги зробіть , він стільки років голова а ніх… не зробив сліпі чи що .

 • Ergo sum!

  Як заробити преміальні за “миттєво”? Цілий попередній рік нічого не робити, опустити ситуацію “до ручки” і миттєво вирішити проблему в грудні. За “миттєво” – премія на цілий рік, навіть без сплати податків .
  Ось цікаво, за “немиттєво” можна позбавити посадових осіб преміальних? Просто потрібно складати список нагальних питань у всіх галузях життєдіяльності громади вцілому і перевірити таких посадовців на” миттєвість”… Зробіть самі висновки) Можете не спішити, бо про себе “миттєво” хтось вже подумав.

 • AnalKarnaval

  Воно на крові героїв заробляє, само на фронт боронити свою посаду не біжить, а грошики любить отримувати, а посаду захищати слабо?

  Типовий держслужбовець не здатний ні на що, тільки кровосісяє, а мав би бути на першій лінії, НАДБАВКУ ГЕРОЮ

 • Тарас

  ці надбавки передбачені законом про оплату праці держслужбовців , ознайомтесь спочатку із законами, а потім роздувайте галас.

 • Володимир

  Я розумію, надбавки, коли держслужбовці сидять на одній чистій зарплаті.. Але коли з кожної сторони щось та й капає, топ ро які надбавки може йти мова????
  Чи, може, хтось скаже, що “шановний” голова громади нічого не має з цього????
  Бути біля води і ее напитись нею–це НЕ про Ванзуряка….

 • sobakasukazlaja@gmail.com

  Цей виріб номер два,це ганьба громади.
  Краще би за нього, був би,людина з досвідом_особливо, військовим.
  Такий як Ігор Євчук.
  Патріот
  Герой
  І…..знавець проблем нашої громади.
  А ото що зараз на посаді, ганьба…
  Р.S.воно непотріб 😎
  СЛАВА УКРАЇНІ. 👍

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.