Новини

Спирт, сірники та ковдра: як очистити лобове скло від льоду

Очищенням лобового скла від льоду кожного морозного ранку займаються абсолютно всі власники автомобілів на відкритих вуличних стоянках.

Здавалося б, що нового може бути в тому, як розморозити лобове скло автомобіля. Заводь мотор, чекай, коли машина почне прогріватися, бери скребок і знімай лід, що утворився. Виявляється, є способи, що дозволяють впоратися зі зледенінням набагато швидше, а скребком взагалі не рекомендують торкатися скла.

Як прибрати лід з лобового скла за допомогою незамерзаючої рідини або спирту

Сучасні засоби для очищення автомобільного скла від льоду можуть допомогти за найнижчої температури, наприклад, при -25°. Про це знають усі автолюбителі, але не всі знають, що для більш швидкого розморожування льоду незамерзаючу рідину можна наливати не тільки у призначений для неї бак в автомобілі, а й у звичайний розпилювач, з якого можна обробити скло з боку вулиці. Якщо раптом під рукою не виявилося рідини, що незамерзає, скло з боку вулиці не менш успішно можна обробити будь-яким спиртом.

Як прибрати лід з лобового скла за допомогою ковдри та сірників
За допомогою звичайної старої вовняної ковдри або шматка брезенту можна запобігти утворенню льоду на лобовому склі та не боротися з ним рано-вранці, запізнюючись на роботу. Накрийте чисте та сухе лобове скло тканиною та будьте впевнені – вранці воно буде абсолютно чистим та без слідів льоду. Щоб двірники за ніч не примерзли до нього, підкладіть під них по сірниковій коробці. Зняти покривало та вийняти сірники з-під двірників набагато простіше, ніж чекати, коли зійде крига, відігріваючи машину.

Як не можна чистити від льоду лобове скло автомобіля
Скребок. Призначений для очищення від льоду заднього та бокового скла автомобіля. Вважається, що лобове скло, що складається з багатошарового матеріалу, можна легко подряпати скребком.

Гаряча вода. Нею поливають скло багато власників автомобілів і роблять величезну помилку. Від різкого перепаду температури скло, рано чи пізно може покритися численними тріщинами.

Оцет. Багато хто розбризкує оцет на лобове скло з вечора для того, щоб було легше очистити його вранці. Можливо, скло замерзне менше, але крім цього, бризки, які можуть непомітно потрапити на лакофарбову поверхню автомобіля, безповоротно пошкодять її.

” ”

–>

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.