Новини

«Буковина» зіграла з лідером: подробиці футбольного матчу

Чернівецька “Буковина” у 12-му турі першої ліги поступилася вдома лідеру “Полісся” (Житомир) – 1:2.

Про це з місця змагань повідомляє кореспондент molbuk.ua

Гості відразу заволоділи територіальною ініціативою. Вони мали перевагу, краще комбінували і застосовували високий пресинг. Одначе рахунок відкрили буковинці. На 36-ій хвилині Євген Чепурненко подав кутовий і м’яч влетів у ворота гостей.

Відразу після перерви “Полісся” відігралося. Комбінація з лівого флангу завершилася ударом Владислава Вакули – 1:1.

Гості тиснули і далі і на 67-ій хвилині забили другий м’яч. Після штрафного з правого краю Пилип Будківський головою переправив м’яч у ворота.

Надалі гості контролювали гру, а буковинцям не вдалося влучити у рамку воріт.

Зараз “Буковина” – на 7-му місці з 8-ми команд. Вона має одну перемогу, 3 “нічиї” і 8 поразок. Різниця м’ячів: 8-18 та 6 очок в активі.

А в лідерах: “Полісся” – 34 очки, “Карпати” (Львів) – 25 очок, та “Епіцентр” (Дунаївці) – 23 очки.

Наступний матч – виїзний із “Маріуполем”.