Новини

Буковина зіграла з «Діназом»: який результат матчу

У дев‘ятому турі першої ліги “Буковина” зіграла на виїзді внічию з “Діназом” – 1:1.

У першому таймі точилася доволі рівна боротьба. Невелика територіальна перевага була у “Діназа”, пише molbuk.ua.

Були й моменти. На одинадцятій хвилині Ярослав Богунов навісним ударом пробив вище воріт, а на двадцять сьомій він подав штрафний з правого флангу. Капітан господарів Сергій Ічанський пробив, і від нашого захисника м‘яч влетів у ворота. На сороковій хвилині наш воротар Віталій Чоботарьов виручив команду після удару Олега Коца.

Буковина зрівняла рахунок на п’ятдесят п’ятій хвилині. Наш найкращий бомбандир Василь Палагнюк реалізував пенальті. Це його третій гол у чемпіонаті. Надалі раз по раз виникали непогані шанси у “Діназа”. Наші захисники і воротар діяли надійно. “Буковина” витримала натиск киян і везе додому одне очко.

Зараз “Буковина” на сьомому місці з восьми команд. Вона має одну перемогу, три нічиї та п‘ять поразок, різниця м‘ячів – 5:12, та в активі 6 очок. А в лідерах “Полісся” (Житомир) – 25 очок, “Карпати” (Львів) – 19, “Епіцентр” (Дунаївці) – 14. У наступному турі 30 жовтня “Буковина” приймає “Карпати” (Львів).