Новини громади

Директор Глибоцького ліцею Дмитро Глобак, який нещодавно обізвав батьків в селі Михайлівка «затичками» на сесії Глибоцької селищної ради замість вибачень розповів про власні “феєричні” досягнення, спеціально заготовлену проти нього політичну акцію та поскаржився, що змушений ходити на допити в поліцію у справі можливого розкрадання коштів під час будівництва спортивного майданчика в селищному парку

9 вересня відбулася чергова 11-та сесія VIII скликання Глибоцької селищної ради, під час якої скандально відомий горе-директор Глибоцького ліцею, а також за сумісництвом депутат Глибоцької селищної ради та керівник депутатської фракції “Єдина Альтернатива” Дмитро Глобак вирішив виступити з заявою стосовно інциденту, який мав місце на загальних зборах села Михайлівка Глибоцької територіальної громади 29 серпня 2021 року.

Варто нагадати, що конфлікт стався на зборах жителів села Михайлівка у Глибоцькій ТГ. Під час обговорювання проблем місцевої школи із батьками учнів, директор Глибоцького ліцею Дмитро Глобак перейшов на прямі образи в адресу батьків назвавши їх «затичками». Батьки після цього інциденту викликали поліцію.

Однак, замість того, щоб проявити людяність і свідомість та принести вибачення батькам учнів та мешканцями села Михайлівка, пан Глобак почав розповідати про власні феєричні успіхи на посаді директора, які він звершив, особливо за часів його перебування в рядах колишньої “Партії Регіонів”, також розповів про те, що змушений давати покази разом з іншими працівниками селищної ради та депутатами в зв’язку із проведенням досудового розслідування у справі можливого розкрадання коштів при будівництві спортивного майданчика в селищному парку до спорудження якого, як виявилося, був причетним.

На сам кінець заявив, що збори села Михайлівка були організовані якимись особами, які негативно налаштували частину мешканців села, взагалі він досі не розуміє чому він туди приїздив, ще й перед початком зустрічі зрозумів, що готується провокація, оскільки з першої сходинки до нього різко звернулася одна з жінок з зауваженням, чому він з нею не привітався, а другим моментом було те, що на самих зборах пан Глобак помітив підготовку чоловіка, який як йому здалося був під певним впливом “чогось” та поводився, на думку директора Глибоцького ліцею, не зовсім адекватно.

Також він заявив, що взагалі вважає помилкою, що прийшов на зустріч з батьками учнів та мешканцями села Михайлівка, а самі збори відбулися з порушеннями процедури, без ведення протоколу, без обрання секретаря, голови, регламенту і тд. Себе ж Дмитро Глобак вважає громадським активістом не з “прапорами, лозунгами або з критикою”, а тим громадським активістом який працює на розвиток громади.

Про досудове розслідування
Про збори в селі Михайлівка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.