Новини

На Буковині лікарня планувала зробити ремонт мереж за 11 мільйонів

На Буковині лікарня мала провести тендер на ремонт внутрішніх мереж на 11 млн грн.

Про це повідомляє територіальне управління Бюро економічної безпеки у Чернівецькій області.

“Комунальна медична установа планувала здійснити реставраційний ремонт внутрішніх інженерних мереж в одному з корпусів, про що оголосила проведення публічної закупівлі. Очікувана вартість робіт становила майже 11 млн грн. Аналітики ТУ БЕБ дослідили відповідність переможця вимогам тендерної документації. За результатами аналізу встановлено, що підприємство не відповідає встановленим кваліфікаційним критеріям тендерної закупівлі”, – повідомили в пресслужбі БЕБ.

Детективи пояснили, що підрядник не надав увесь перелік документів на підтвердження наявності матеріально-технічної бази, необхідної для виконання робіт (будівельної техніки), також відсутні документи щодо трудових відносин із визначеним переліком працівників відповідного фаху, а також не надано документи до аналогічного договору як підтвердження досвіду виконання робіт, що є предметом закупівлі.

“Фахівці ТУ БЕБ направили замовнику лист з обґрунтованою рекомендацією вжити заходи щодо усунення передумов неефективного використання державних коштів. У результаті розгляду рекомендації медична установа відмовилася від укладання ризикового договору та скасувала тендерну закупівлю, про що повідомила БЕБ”, – йдеться в повідомлення.

” ”

–>

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.