Новини громади

Заступника селищного голови Глибоцької громади Анатолія Тімофтія спіймали п’яним за кермом

Заступник голови Глибоцької громади Анатолій Тімофтій втрапив у скандал.

Цими вихідними буковинські поліцейські упіймали дану особу за водінням автомобіля у нетверезому стані.

Справа про адміністративне правопорушення передана до Глибоцького районного суду.

Схоже, комусь байдуже до того, що в країні йде війна.

Допоки справжні чоловіки ціною власного життя боронять Батьківщину від російського агресора, є й ті в кого є час, щоб хильнути чарку та поїздити на підпитку знаходячись в глибокому тилу. Позаяк іншої роботи схоже немає.

Найгіршим є те, що такі особи, на відміну від звичайних громадян, які є керівниками місцевої влади й одним з їхніх завдань у такий важкий для країни час повинна була б бути допомога воїнам Збройних Сил.

Хочеться вірити, що таким особам не буде місця у владних кабінетах.

Ще більше деталей згодом.

коментарів 40

 • Козак

  О це так новина!!! То пан Анатолій уміє не лише фоточки патріотичні виставляти у вишиванках і військових формах, а ще й п’яним кататися?! Браво, браво!!! Показово

  • Алла

   Що ж ви одразу накидаєтесь на людину! Якщо справа в суді, значить не все так просто, значить людина готова відстояти свою, можливо, правоту… вам би лише позловтішатися. Майте совість!

 • Ілля

  Знаю особисто Анатолія Васильовича багато років. Це все брехня і беззаконня !!!! Не вірте цим журналюгам

  • Георгій

   Та розібють в суді дану справу. Як це сам заступник їздить пяним? Не може бути такого!

 • Жовта преса

  Опа!!!! У коментарі захисники набігли. Походу у селищній раді сьогодні буде багато роботи по захисту Анаколія)))

 • Колян

  Ми всі не святі, але якби цей йолуп наробив біди і не дай Боже б хтось постраждав. Шо б тоді? Тоже б впрягалися і намагалися шукати оправдовування за нього? Сумніваюся!
  В котре переконуюсь шо моя рідна Глибока – дно! В якому всі все бачать, знають, “ковтають” і роблять вигляд, шо все супер! Моя хата зкраю…
  Допоки будете мовчати, боятися – будете мати бардаки в громаді і далі кланятись таким, як Ванзуряк і його компашка! А вони вам будуть сцяти в очі!

 • no name

  Знаю особисто Анатолія, ніколи його не бачила п’яним. Він порядна і вихована людина

  • Лєна

   Наскільки знаю, хтось з його рідних в лікарні на посаді, тож ясна річ зроблять справочку, що він приймав якісь ліки на спиртовій основі ))) тай вийде, що поліція з іх тестом помилилися))

  • Brt

   звичайно порішає, батько бувший керівник в міліції, мати на керівній посаді в лікарні= мажор

 • Нормальний Григорій

  Скільки разів бачив цього заступника Ванзуряка бухого, що дивуюся чому його лише зараз зловили.

 • Борис

  Так воно є…
  Як захищати землю, то всі в моменті стають інвалідами, опікунами, багатодітними.., або починають працювати у військоматі)) А от бухати, куралесити – нема проблем! День і ніч готові… Там головне не забути вишиваночку на себе натягнути.. для показу більшої патріотичності!
  Тварюки

 • Анонім

  Бачу в фейсбуці є люди, які в коментарях захищають Анатолія – напевно друзі.
  Будемо адекватні, справа резонансна в силу того, що пан Анатолій – представник місцевої влади. Ключоае – те, що він є лицем Громади і має бути прикладом, ГАРНИМ прикладом для всіх, а не ганьбити свій край, тим більше в такий час.

 • Тіна

  Можливо і не правда це все,хто його знає,спеціально це роблять,батьки такі хороші,не думаю би син був в нетверезому стані..

 • Тіна

  А те що у громаді давно треба зробити порядок і вибрати хорошу нормальну голову селищі,як зробили дороги чому не зробили по всій глибоці,в тому парку ті алеї такі що ногу можна зламати,а до атк там теж така дорога,зробили лише в центрі глибокої і все більше то не наше

 • Magnat

  Автомобіль для ЗСУ забрали? Чи це в простих смертних забирають. А на рахунок синочка , мама збере із медсестрів одноденний заробіток під приводом для ЗСУ, в цієї панянки не погано получається, тай відкупить.

  • Людмила

   Вже розбіглись!!! Так написано заступник голови, ніхто не забере. Був би простий смертний тоді да і заклеймили би добре. А так вже захисників маса народу на цього заступника. Людина з великої букви, хоть пам’ятник став

 • Воєнкомат

  Все закінчиться як завжди. Все буде ок для всіх. Люди пар спустять, порушник все порішає. І буде як раніше. Керівництво громади молодці, а ті хто проти просто заздрять. Звичайна буденність для громади.

  • Ганна

   100 раз казала, шо глибочани заслуговують на таке керівництво громади. Самі ж собі вибрали дурня, який 2 каденціі ніхрена не зробив, тільки поназначав всіляких дурників на посиди, шоб вони сприяли в його схематозах, але то вже інша тема) тому нема чому дивуватися і сильно обурюватися)

  • Сорощук

   Я завжди в кумунгоспі бухаю і сідаю заруль. А що однокласник мер , разом крадем відмаже.

 • Ліля

  Жарти жартами, але насправді плакати хочеться, бо репутація Глибоки і так ніяка, а тут ще й історія з пияками додалася

 • Володимир

  Дорога робилася спеціально до того, щоб можна було бруківку з свого заводу поставити…
  Ще навіть року немає, а крізь плитку вже квіточки лізуть…
  Якість укладання плитки- на висоті..
  Ну як і все, що робиться нашим “шановним”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.