Новини

До «Гвардії наступу» вже подали заявки понад 8 тисяч добровольців. Бригади мають стати в стрій у квітні

Станом на вечір 6 лютого до “Гвардії наступу” загалом подали заявки більш як 8 тисяч добровольців. Штурмові бригади мають розпочати свою діяльність уже 1 квітня.

Про це повідомив виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ Ігор Клименко.

Він зазначив, що всі, хто подав заявки, будуть проходити співбесіду та перевірки.

“На цей момент найбільше добровольців записалося в Національну гвардію, але там і більше бригад. В Нацгвардії шість бригад, в Нацполіції — одна та поки що одна — у Держприкордонслужбі”, — сказав керівник МВС.

Клименко зазначив, що набір триватиме 60 днів. Це, за його словами, не сталий процес: з кожним добровольцем проводять співбесіду, військово-лікарську комісію, перевіряють його фізичні та ментальні здібності і проводять “спеціальні перевірки”. Також люди, які йдуть на службу, не можуть мати судимостей.

Під час зустрічі з чеською делегацією керівник українського МВС розповів, що “Гвардія наступу” — а саме 8 штурмових бригад Нацгвардії, Нацполіції та Держприкордонслужби, — мають стати у стрій вже 1 квітня.

Як вступити до лав бригади?

Доєднатися до “Гвардії наступу” можна, подавши анкету на сайті, або ж подати анкету через визначені Центри надання адміністративних послуг. Адреси центрів розміщені на сайті “Гвардії наступу”.

Кандидат має пройти військово-лікарську комісію, скласти психологічний та фізичний тест. Після успішного проходження він/вона зараховується до обраної бригади, пояснив Клименко. Для всіх бійців цих бригад зберігаються пільги, які є для військовослужбовців та поліцейських.

Більше про “Гвардію наступу”

У Міністерстві внутрішніх справ України заявили, що ці штурмові бригади МВС звільнятимуть Донбас та Крим, а для охочих вступити “гарантують бойові зіткнення на передовій”.

Очільник відомства Ігор Клименко заявив, що рішення про формування таких бригад “не спускали зверху”, правоохоронці самі виступили з такою ініціативою.

Навчання бійців бригад триватиме кілька місяців: спочатку індивідуальне, потім — у складі підрозділу. Коли командир буде розуміти, що підрозділ готовий, вони перейдуть до виконання бойових завдань.

” ”

–>

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.