Новини

ЗСУ успіхами під Харковом можуть спричинити крах армії Путіна – британський експерт

Збройні сили України відтіснили армію РФ до кордону у Харківській області, тим самим перерізавши одну з основних ліній постачання російських сил в Ізюмі.

Таким чином, у війні російсько-українській війні наближається переломний момент, переконаний британський експерт, науковий співробітник Лондонського Королівського коледжу з вивчення війни Майк Мартін.

За словами експерта, протягом останнього тижня на фронті розпочалася кульмінація: російські сили перейшли від наступу до оборони, і навпаки, – ЗСУ перейшли від оборони до наступу.

“Ця тенденція особливо помітна у двох областях: Харківській та Херсонській. Зокрема, в останній українці відтіснили супротивника назад до міста, що ускладнить заплановану Росією анексію регіону”, – наголосив Мартін.

За словами Мартіна, на Харківщині ЗСУ майже витіснили російські війська з артилерійської зони досяжності міста, а в одному місці – навіть на відстань 2-3 км від міжнародного кордону. Саме цей “виступ” дозволяє їм перерізати одну з основних ліній постачання, що йдуть з Росії до її сил в Ізюмі.

“Що довше триває війна, то краще для України, а не для Росії. Моральний дух українців високий. Постачання із Заходу збільшуються, і ЗСУ йдуть у наступ”, – констатував Мартін.

А ось наступ армії РФ низький, вважає експерт. Причому в деяких місцях і зовсім руйнується – поставки стають обмеженими. Скоріше за все, в армії РФ, ймовірно, закінчилися високоточні боєприпаси, а санкції все більше обмежуватимуть здатність РФ виробляти нову зброю.

“Думаю, тепер, коли ми побачили кульмінацію російських дій, ми також побачимо сміливість українців на полі бою – оточення, удари по командних пунктах і т.д.”, – припустив Мартін.

Страх, паніка, які можна буде спостерігати в окупантів, можуть зіграти на руку українцям, наприклад, легко перерізати прибережний зв’язок, який росіяни створили між Донбасом та Кримом, вважає Мартін.

“Тому, якщо українці вмілі, вони повинні зосередитися на створенні страху і паніки серед російських військ. Таким чином вони, ймовірно, спричинять повний крах серед них”, – зазначив військовий експерт.

” ”

–>

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.