Новини

«Банерне місто»: як мережа відреагувала на встановлення банера у центрі Чернівців

У Чернівцях на Центральній площі позаду пам’ятника Тарасові Шевченку вчора, 30 квітня, встановили новий банер.

Заміна банера викликала широкий резонанс у соцмережах серед буковинців та гостей міста, пише molbuk.ua

Комусь новий банер подобається, інші критикують: мовляв, не на часі, кошти можна було витратити на потреби армії або переселенців. Частина коментаторів пропонує свої ідеї щодо того, як мала виглядати стіна, яку завісили банером.

“На мою думку, наше місто – це як приватний будинок. Біля якого постійно брудно, немає ні доріжки до будинку, постійно пробиває каналізація, фасад будинку сиплеться, бо ніхто не оновлює. А власнику надають кошти, щоби той бодай якось та обладнав свій дім, а він натомість кладе на будинок банер і міняє назву свого дому. Ну це кардинально все покращило!”

“Я бачила, менi подобається. Ще б фонтанам плитку замiнили, пофарбували лавочки. Було б мило”.

“Дійсно, гарно! Зараз весь світ жовто-блакитний! І Чернівці не мають бути осторонь!”

“Супер! Патріотично! Замінити за власні кошти обшарпаний 14-річний банер – це вам не з дивану критикувати. Меценатам – РЕСПЕКТ!”

“Чому ім’я меценатів не називають? Люди не розуміють, для чого під час війни, коли хлопці з ЗСУ самі собі купують одяг та взуття і т.д., встановлювати новий банер??? Мабуть, ніяких меценатів нема, з бюджету міста взяті гроші!!!!?”

“Гарно і доречно. Дуже мало української символіки у Чернівцях. У Празі, наприклад, наші прапори всюди, де тільки можливо. А людям ще ніхто не вгодив, особливо тим, хто сам нічогісенько не робить”.

“Хто би, що би не зробив – все не так! Всіх цікавлять кошти. Кожен краще знає, як потрібно їх витрачати, і вважає за потрібне озвучити свою “експертну” думку. Насправді критикують ті, хто в житті не здатен відірвати дупу від дивана і включитися в спільну справу! Пропоную замість 1 жовчного коментаря робити 1 добру справу на благо міста та містян!”

“Супер, скільки списали і вкрали грошей? Коли в нас почнуть щось робити для людей, а не для себе? Є куча проблем, які не вирішуються. От банер – це є необхідність?

“Супер. Дійсно гарно і патріотично”

“Мені подобається! Завжди знайдуться люди, аби покритикувати, а не підтримати навіть наших людей-переселенців, які набагато більше переживають і більше були поруч зі смертю, звідки втікали і багато більше бачили війни, ніж ми, що тут знаходимося! Треба молитися, щоби все це якнайшвидше закінчилося, і більше жодна людина не постраждала! Навіщо зараз вкладати гроші невідомо куди, ми ж тут не знаємо, що чекати від майбутнього!!!”

“А історія м. Чернівці вигляд мала набагато краще”.

“Гарно. Цікаво, скільки грошей витратили?”

“Люди останнє віддають, а вони новий банер встановлюють. У цей нелегкий для України час ніяк не можна було без цього обійтися?
Можна було якось по-іншому показати, що Чернівці разом Україною”.

“Перша письмова згадка про Чернівці мені була ближче до душі, хоча прапор також непогано”.

“По обставинах – марнотратство. Хоч і патріотично. Виконання – похабне…”

“У місті понад 100 тис переселенців. Краще би їм допомогу надали, а банер можна було поміняти після Перемоги. Мені більше подобається другий екземпляр, який не встановили, того ж дизайнера. А навіщо було питати у мешканців, який подобається, якщо встановили той, який самі хотіли?”

“А в нас давно так, коли щось сипeться чи обпадає, затуляють банeрами. І зразу всe красиво… є банeри… банeрнe місто”

“Молодці. Ще що придумають?”

“Краще б за ці гроші хлопцям взуття та броніки купили”

“Питання до нашого керівництва! Скажіть, а в себе вдома ви також вішаєте прапори, на стелях та стінах, коли вони потребують реального ремонту та креативного підходу? При тому стяг із фарбованної плівки за ціною самого євроремонту? І вся ця розкіш – на спонсорські гроші, та в такі часи… Скажіть, скільки знадобиться тижнів, місяців, щоби дощі, вигорання на сонці, – все це звело нанівець? Та результатом дали нам вигорілуу потерту плівку- стяг?”

“Мабуть, грошей багато, тільки і на банер потрібно. Мда”

“Не знаю… Як на мене – занадто. Банер був, так би мовити, історичний, гостям давалась можливість троха просвітитися.. А зараз…. Фана на квартал… При всій моїй любові…” – пишуть буковинці та гості Чернівців.

Нагадаємо, банер має розмір майже 800 метрів квадратних та 500 кг ваги. Як запевнили у мерії, на його встановлення не витрачали кошти з бюджету, це благодійні гроші.

Раніше автор проєкту банера, який досі висів на Центральній площі, 3-D дизайнер В’ячеслав Разумов висловив здивування теперішнім вибором мерії.

” ”

–>

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.