Вживання меншої кількості алкоголь може принести користь психічному та фізичному здоров’ю, і є багато причин, чому хтось може захотіти обмежити вживання алкоголю або повністю відмовитися від алкоголю.
Як повідомляє Insider. вживання алкоголю пов’язане з короткостроковими і довгостроковими ризиками для здоров’я, від автомобільних аварій до високого кров’яного тиску і раку. Зниження споживання алкоголю знижує ці ризики.
Ось п’ять простих порад щодо обмеження вживання алкоголю.
1. Не допускайте попадання алкоголю в будинок
Не допускати попадання алкоголю в будинок-один з найефективніших способів утриматися від розпивання напою.
“Мета полягає в тому, щоб зробити алкоголь настільки “недоступним”, наскільки це можливо. Створюючи ряд кроків-отримати ключі, отримати гаманець, поїхати в магазин – ви створюєте бар’єри для вживання алкоголю”, – говорить Девід Фіеллін, доктор медицини, ліки від наркозалежності. експерт Єльської медицини.
2. Встановіть обмеження на кількість напоїв, які ви можете випити
Щоденний прийом певної кількості напоїв, які ви можете випити, може допомогти скоротити споживання алкоголю. Ви навіть можете зробити кілька днів тижня безалкогольними. Вам слід встановити свій власний графік, заснований на ваших власних споживчих звичках і цілях.
CDC визначає помірне вживання алкоголю як два напої в день для чоловіків і один напій в день для жінок. Однак багато хто вживає більше алкоголю, ніж це. Пияцтво передбачає випивку чотирьох або більше порцій за дві години для жінок і п’яти або більше порцій для чоловіків.
Близько 25,8% людей у віці 18 років і старше вживали алкоголь в 2019 році, а 14,5 мільйона дорослих мають розлад, пов’язаний з вживанням алкоголю.
“Якщо вам важко встановити ліміти або залишатися в цих межах, це може вказувати на втрату контролю над вживанням алкоголю і на причину для звернення за допомогою”, – говорить Фіеллін.
3. Їжте, поки п’єте
Їжа під час пиття може бути корисною з кількох причин. По-перше, це може знизити швидкість вживання алкоголю. По-друге, у вас може бути менше шансів випити більше, якщо ви наїлися після їжі.
Крім того, прийом їжі під час пиття може змінити те, як ваш організм переробляє алкоголь.
“Їжа уповільнює всмоктування алкоголю, що знижує швидкість його потрапляння в кровотік. Це може в невеликій мірі зменшити підсилює ефект алкоголю”, – говорить Фіеллін. Це означає, що це зменшить стимуляцію та інтоксикацію, які люди відчувають при вживанні алкоголю.
4. Ведіть щоденник своїх звичок до вживання алкоголю
Фієллін каже, що ведення щоденника ваших звичок до вживання алкоголю може допомогти вам зрозуміти, як ви дотримуєтеся своїх обмежень.
Ви також можете записати, як ви себе почували до того, як випили, а також де ви були, коли випили, щоб визначити, чи є закономірність. Це може допомогти вам зрозуміти, чому ви так багато п’єте, і може допомогти вам зрозуміти, чи п’єте ви через певний тригера. Наприклад, ви можете усвідомлювати, що завжди п’єте, коли Вам сумно, щоб заглушити біль, або ви завжди п’єте, коли перебуваєте з певними друзями.
5. Замініть алкоголь більш здоровою звичкою
Є багато здорових звичок, якими ви можете замінити вживання алкоголю, будь то вживання більш здорового напою, наприклад газованої води, або зовсім інше заняття.
“Якщо ми робимо що-небудь – що-небудь – поки ми думаємо про те, щоб випити цю першу порцію напою, ми перемикаємося на щось, сподіваюся, більш здорове”, – говорить Фіеллін.
Він пропонує зайнятися іншими видами діяльності, такими як:
Проводьте час з другом або членом сім’ї. Проведення часу з коханою людиною може допомогти вам відчути радість без алкоголю.
Готування. Це займе ваш розум, час і руки, а також викличе почуття виконаного обов’язку, коли ви закінчите.
Заняття спортом. Якщо ви п’єте, щоб відчувати себе добре, ви можете замість цього зайнятися фізичними вправами, щоб вивільнити природні гормони гарного самопочуття, такі як ендорфіни.
Читання. Це може зайняти ваш розум і відвернути ваші думки від причини, по якій ви взагалі хотіли випити.
Почни нове хобі. Знайдіть інше заняття, яке здається більш корисним, ніж вживання алкогольного напою. Може бути, це гра на гітарі або участь в ремісничому проекті.
“Створюючи нові звички, ми уникаємо щоденних ритуалів, які увічнюють щоденне повторюване вживання алкоголю”, – говорить Фіеллін.