Календар магнітних бур на березень 2021 перший сильний удар намітив на кінець цього тижня. Магнітна буря 6 березня 2021 року вночі та вранці сягатиме п’яти балів – це вже рівень “червоної” небезпеки. А ще це велике навантаження на організм, що варто врахувати при плануванні своїх справ на вихідні.
Набирати силу метеоудар почне з вечора п’ятниці. І лише ввечері суботи буря піде на спад, пише Главред.
Це означає, що навіть люди, які себе вважають здоровими, можуть у цей період скаржитися на головні болі, безсоння і втому. У метеозалежних людей головний біль може перейти в мігрень, може шуміти у вухах, паморочитися голова. Їм варто уважно стежити за своїм артеріальним тиском і ритмами серця.
Є й інші симптоми магнітних бур, на які варто звертатися увагу:
– нудота;
– болі в м’язах і суглобах, у спині;
– апатія або, навпаки, почуття тривоги і дратівливість без особливої причини;
– безсоння або, навпаки, сонливість.
Тому на суботу не варто планувати важливих справ, що вимагають підвищеної концентрації уваги (це стосується в тому числі і водіння автомобіля) або сильних фізичних енерговитрат.
У п’ятницю ввечері варто прогулятися перед сном на свіжому повітрі, прийняти теплу розслаблюючу ванну (можна з ефірними маслами або ароматичною сіллю) і постаратися раніше заснути.
У суботу день рекомендується почати з контрастного душу. Не варто навантажувати організм важкою їжею, але при цьому пити достатню кількість рідини:
– люди з масою тіла до 58 кг – до півтора літрів (в ідеалі – води);
– від 58 кг до 66,5 кг – вже 1,75 л і так далі.
Замість інтенсивного тренування варто зайнятися йогою, звичайною гімнастикою або сходити на прогулянку. При цьому зовсім відмовлятися від фізичних навантажень теж не можна: вони допомагають поліпшити кровообіг – а це важливо під час магнітної бурі.