Новини

Відстежували прикордонні наряди: двох буковинців оштрафували за збирання інформації на кордоні

На Буковині прикордонники притягнули до адміністративної відповідальності двох громадян України, які збирали інформацію щодо пересування прикордонних нарядів та їх розміщення.

Про це Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Чоловіка, 1999 року народження, затримали вчора, 5 жовтня, прикордонники відділу “Красноїльськ”. Мешканця села Їжівці військовослужбовці виявили за кілька сотень метрів від кордону. Під час перевірки у чоловіка прикордонники виявили радіостанцію Baofeng.

Як пізніше розповів затриманий, його завданням було ведення спостереження за пересуванням прикордонних нарядів та надання інформації своїм спільникам, які мали намір перемісти тютюнові вироби до сусідньої Румунії. За вчинені дії на затриманого були складені адміністративно-процесуальні документи за спробу порушення державного кордону.

Ще одного чоловіка до адміністративної відповідальності притягнули прикордонники відділення “Тарасівці” відділу “Мамалига”. Під час несення служби наряд почув шум безпілотного літального апарату, а згодом побачив й сам дрон.

Для пошуку власника та виявлення місця злету та посадки літального апарату в заданий район вибула група реагування. На околиці села Ванчиківці виявили автомобіль марки “Subaru” Івано-Франківської реєстрації, в якому й знаходився літальний апарат.

За порушення чинного законодавства з прикордонних питань власника літального апарату притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення прикордонного режиму.

” ”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.