Новини

Чоловік Наталії Мосейчук розкрив правду про зіркову дружину: “у нас демократична сім’я”

Наталія Мосейчук і її чоловік, якого зіркова ведуча 1+1 жартома і з любов’ю називає Ілля Іванович, виховують двох синів. І дуже нечасто подружжя виносить своє особисте життя на люди.

Але нещодавно телезірка, яку мільйони глядачів звикли бачити у студії та на подіях, показала себе домашньою у колі найрідніших у вихідний день.

Про принципи сімейної демократії та право на дитинство, як рідні ставляться до напруженого графіку Наталія розповіла журналістам програми ЖВЛ, провівши також екскурсію своїм домом.

Ілля з Києва, Наталія – з Житомирщини. Познайомилися, коли телеведуча вже стала відомою на всю країну, але публічність Наталії ніколи не стояла на заваді їх стосунків.

Подружжя зізнається, що єдиним приводом для суперечок у родині залишається виховання молодшого 12-річного сина Матвія. Мосейчук наполягає на насиченому графіку, а от чоловік бажає для сина більше свободи. Та тут у сімейних дискусіях перемагає Ілля Іванович.

“Мені здається, що тато більше знає про виховання хлопчиків, тому що і сам колись був хлопчиком”, – розповідає Наталія.

“У нас демократична сім’я, тому що ми запитуємо думку наших дітей. Немає такого, щоб ми їх змушували щось робити”, – додає про виховання синів чоловік.

У питанні спілкування з дітьми родина одностайна – головний секрет: любити.

“На відміну від Матвія старший був завжди підконтрольною дитиною у навчанні. До 9 класу ми разом робили домашні завдання, – згадує Мосейчук.

Ведуча “плюсів” додає, що тепер з молодшим все по іншому: може посварити його тільки за безлад у зошитах.

“Я його питаю: “Як ти так можеш? Це ж зошит!” Але у нього немає боязні, він правильно рахує, але оформити все красиво – це для нього нереально”, – говорить вона.

Зараз старший син Антон навчається у Німеччині і вже закінчує магістратуру. Наталія не приховує – сумує за сином. Молодший Матвій теж завжди чекає на брата.

Наталія з чоловіком дивляться в один бік і їм завжди є про що поговорити. Він – людина аналітичного складу мислення, вона – гуманітарій. Різні, та стали найріднішими, це справжнє кохання. Про секрет щасливого шлюбу подружжя каже: “Ми друзі. Ми любимо і ми щасливі”.

А ще чоловік ведучої зізнається, що намагається не дивитися програми, які веде його відома дружина, бо хвилюється і переживає за кохану. При цьому просить її бути в ефірі більше модератором, аніж стороною конфлікту. І ніколи не ревнує до роботи.

“Звичайно, я хочу, аби дружина приходила додому раніше. Але якщо ТСН починається о 19:30, тоді як вона може о цій порі бути вдома?” – спокійно і з посмішкою каже Ілля Іванович.

” ”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.