Новини

У Чернівцях відключили від води популярну автомийку через забруднення нею каналізації

У Чернівцях відключили від водопостачання та водовідведення автомийку на Героїв Майдану, 184б, яка знаходиться позаду готелю “Турист”.

Про це повідомляє пресслужба КП “Чернівціводоканал”, пише molbuk.ua

У водоканалі зазначають, що неодноразово попереджували підприємство про перевищення допустимих норм концентрації забруднюючих речовин у складі стічних вод.

“Інспекція промислового водовідведення Водоканалу робить регулярний відбір стічних вод в каналізаційних контрольних колодязів промислових, харчових, виробничих, побутових підприємств і, якщо ДК (допустимі концентрації) перевищують норму, то нараховує додаткову плату за приймання та очищення забруднених стічних вод”, – йдеться у повідомленні.

Керівництво автомийки протягом останніх трьох років незвертало увагу на понаднормове забруднення каналізаційних стоків, і наразі борг цієї організації перед підприємством становить понад 175 тисяч гривень (сума вказана і за воду, і за водовідведення).

У водоканалі додають, що не порозумівшись з керівництвом автомийки, ними “було ухвалено комісійне рішення про відключення даного об’єкту від загальноміських мереж каналізації то водопостачання”.

” ”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.