Новини

Календар магнітних бур в жовтні 2021: найнебезпечніші дні

Знаючи, коли магнітні бурі в жовтні 2021 року, можна підготуватися до небезпечних днів і звести до мінімуму симптоми: головні болі, скачки тиску і проблеми зі психікою.

Вплив магнітних бур, за різними оцінками, відчувають на собі від 60% до 75% населення Землі. Тобто шанс потрапити під симптоми магнітної бурі вкрай високий. При цьому в першу чергу магнітні бурі впливають на ослаблені організми: через хворобу (в тому числі мається на увазі і хронічне захворювання) або через вік (діти і люди похилого віку), під час вагітності вплив магнітних бур відчувається гостріше.

Найчастіше в періоди підвищених геомагнітних коливань люди скаржаться на сильну безпричинну втому або раптові головні болі. Посилюються симптоми хронічних захворювань: наприклад, людям із бронхіальною астмою стає важко дихати. Якщо немає проломів в імунітеті, то може зачепити психіку:

– знизиться працездатність;

– з’явиться тривога без причини;

– підвищиться дратівливість;

– можливі напади агресії або ознаки депресії.

Щоб не загострювати симптоми, під час магнітних бур рекомендують якомога менше вживати алкоголь, кофеїн і тютюнові вироби, знизити вплив фізичних і психологічних стресів на організм.

Коли чекати на магнітні бурі в жовтні 2021

Календар “Магнітні бурі на 2021 рік” попереджає нас всього про кілька сильних магнітних бур до кінця цього року. Однак активність Сонця почала зростати (адже світило увійшло в свій 25-й цикл). Тому прогнозовані сплески можуть посилитися і почастішати.

Календар магнітних бур на жовтень 2021 року прогнозує кілька небезпечних днів.

Магнітна буря 4-5 жовтня 2021 буде досить слабкою. На піку вона не повинна перевищити чотирьох балів. Її вплив відчують лише метеочутливі люди.

Приблизно такої ж сили буде і магнітна буря 10 жовтня 2021. Симптоми будуть такими самими, як при попередньому ударі: головний біль, проблеми зі сном, денна сонливість і втома, підвищена дратівливість.

Найдовшою в цьому місяці стане магнітна буря з 15 по 20 жовтня 2021. Переважно її вплив відчуватися буде в ранкові години. А її пік припаде на 19 жовтня. Ці магнітні бурі жовтня 2021 вимотають сили і підточать нервову систему навіть здоровим людям.

Завершити все повинна магнітна буря 29-30 жовтня 2021 року. В цей час потрібно уникати важкої фізичної роботи (особливо, якщо людина не звична до подібних навантажень) і тримати ліки від головного болю при собі.

Як пережити магнітні бурі в жовтні 2021

Напередодні і під час магнітних бур потрібно добре висипатися (не менше ніж сім-вісім годин за ніч), не перевантажувати шлунок важкою їжею, стежити за водним балансом (норма на добу: 30 мілілітрів води на кожен кілограм маси тіла людини).

” ”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.