Новини

Скажи «Ні!» бритві! Чому лазерна епіляція така популярна?*

Мрія кожної жінки – виглядати на усі сто! Безперечно, кожна дівчина наділена унікальною природною красою. Однак, щоб почувати себе впевненою та бути задоволеною своїм зовнішнім виглядом, варто прикласти зусиль. Гарна зачіска, манікюр, педикюр, доглянута шкіра, білосніжна посмішка – те, що робить жінку більш привабливою. Якщо стежити за волоссям, обличчям та нігтями ми можемо і в домашніх умовах, то зробити якісну епіляцію, на жаль, поки не вдається. Звісно, старий метод видалення небажаного волосся з допомогою бритви ніхто не відміняв, та використовувати його краще тільки в екстрених випадках. Щоб шкіра не постраждала під час епіляції, варто надавати перевагу більш сучасним методом. Наприклад, шугаринг або видалення волосся лазером будуть не лише менш травматичними для тіла, а й матимуть більш тривалий ефект. Про переваги останнього виду епіляції – у нашому матеріалі.

Видалення волосся лазером: чому це така популярна процедура?

У наш час створюються усі умови для того, щоб людина почувала себе комфортно. Сучасні технології дозволяють навіть незручні проблеми вирішувати легко і просто. Лазерна епіляція – не виняток. Апаратне видалення волосся у LazerVille – просто маст-хев для тих, хто дорожить станом своєї шкіри та піклується про неї. У цій мережі центрів лазерної епіляції, знають, як зробити ваше тіло гладеньким, позбутися врослого волосся та уникнути подразнень.

Якщо в перші роки появи лазерів на ринку естетичної косметології така процедура не користувалася особливим попитом, то сьогодні це одна із найбажаніших послуг. Така популярність лазерної епіляції зумовлена не тільки позитивним кінцевим результатом, а й надійністю обладнання. Наприклад, у LazerVille застосовують надсучасну установку – лазер Motus AX від компанії DEKA. Апарат працює за методикою александритового лазера – завдяки максимальній швидкості, на якій здійснюється процедура, та спеціальній системі охолодження шкіри, клієнти не відчувають болю, свербежу чи інших неприємних відчуттів, адже шкіра захищена від травмування і опіків. Крім того, видалення волосся цим обладнанням, на відміну від інших лазерів, безпечне для усіх типів шкіри та кольорів волосся.

Переваги епіляції лазером:
Швидкість. Тривалість обробки ділянки тіла площею 10х10 см займає від 10 до 25 секунд.

Універсальність. Епіляція александритовим лазером підходить людям із будь-яким типом шкіри та кольором волосся.

Можна застосовувати на усіх ділянках шкіри. Епіляцію лазером можна здійснювати як і на легкодоступних ділянках – руках, ногах, спині чи животі,так і на більш чуттєвих – верхній губі, пахвах чи зоні бікіні.

Безболісність. Завдяки унікальній системі охолодження процедура є зовсім невідчутною та приємною.

Безпечність. Motus AX доводить, що лазерна епіляція не передбачає опіків, подразнення чи перегріву шкіри. Ба більше, така процедура дозволяє позбутися проблеми врослого волосся.

Жодних обмежень. До та після епіляції у LazerVille можна навіть засмагати.

Якщо ви досі користуєтеся бритвою або терпите біль, відриваючи воскові смужки з ніг чи рук, настав час сказати цим способам “Ні!”. Спробувавши одного разу сучасну лазерну епіляцію, ви переконаєтеся, що видаляти волосся не так і страшно.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.