Новини

Клічук пояснив, чому в Чернівцях немає доріг, а Притула дав йому безкоштовну пораду

Міський голова Чернівців Роман Клічук пояснив низьку позицію міста у муніципальному рейтингу “боротьбою кланів”, яка тривала останні 15 років.

Про це посадовець сказав у коментарі Сергієві Притулі в ефірі Радіо НВ.

“Це наслідок того, що відбувалося в місті за останні 15 років. Тому що в нас була боротьба різних кланів, у нас двічі відстороняли законно обраного мера, і тому дійсно з таким хаосом у Чернівцях практично нічого не робилося, не ремонтувались дороги. І місто дійшло до такого занепаду, тому люди так його і оцінили”, – сказав Клічук.

Притула у розмові з мером погодився щодо поганої якості доріг у Чернівцях, зауваживши, що вони найгірші серед обласних центрів України.

“Я вам скажу більше – вони найгірші серед обласних центрів. Я всю Україну об’їздив. Я буквально чотири дні тому був у Чернівцях, автівкою за кермом, я вже забувся, що можуть бути такі дороги. Їхав і плакав”, – додав Притула.

Окрім того, Клічук сказав, що торік до влади в Чернівцях прийшла “команда людей, яка ніколи не була у політиці, яких дістало те, що відбувається у місті”.

“Вони зараз сповнені енергією та бажанням швидко наздогнати міста, які є поруч. І точно в наступні роки не пасти задніх”, – повідомив міський голова Чернівців.

Разом з тим, Притула у радіорозмові з Клічуком назвав найсильнішу, на його думку, сторону Чернівців.

“Ви, на мою думку – а я в цьому плані виступаю безкоштовним амбасадором – одні з лідерів цікавості ресторанного бізнесу. Тобто, в Україні традиційно сприймають ресторанними столицями Київ, Дніпро, Одесу та Львів. Проте мені здається, що ви можете тут “потягатися”, бо за останні 10 років у вас просто “бум” хорошого сервісу у ресторанному сегменті”, – сказав радіоведучий.

Раніше повідомлялося, що Чернівці опинилися на передостанньому місці у рейтингу комфортності міст України.

” ”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.