Новини

18-річна дівчина вбила студента з Конго

Сімнадцятирічній дівчині – мешканці Тернопільського району, яку підозрюють у вбивстві 24-річного жителя Демократичної Республіки Конго, обрали міру запобіжного заходу – тримання під вартою.

Про це повідомила суддя-спікер Тернопільського міськрайонного суду Анна Мостецька.

Під час судового засідання підозрювана у залі суду не перебувала. Участь у слуханні вона взяла в режимі онлайн. Дівчина заявила про погіршення самопочуття та повідомила, що у неї виникають труднощі з диханням, спостерігається підвищена температура тіла, попросила надати їй медичну допомогу. За словами Соломії Трач, у місці теперішнього перебування жодних обстежень з приводу стану її здоров’я не проводиться.

Опісля того, як підозрювана у вбивстві завершила своє звернення, головуючий суддя продовжив засідання та перейшов до розгляду скарг та клопотань, що надійшли від законного представника та сторони захисту Соломії Трач.

Першою виступила мати підозрюваної у вбивстві Марія Трач. Жителька села Глибочок заявила, що обшук проводився з порушенням закону. Жінка подала до суду скаргу про визнання дій працівників поліції під час проведення обшуку у помешканні, де проживає Соломія Трач, незаконними. У суді Соломія Трач скаргу свого законного представника Марії Трач підтримала.

Іноземця жорстоко вбили 9 травня. У злочині підозрюють 18-річну Соломію Трач. Дівчину зафіксували камери спостереження, коли та виходила з під’їзду багатоповерхівки. Знайшла закривавленого хлопця його сусідка по квартирі, з якою вони разом орендували житло.

” ”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.