Новини

«Слуга народу» викликала «на килим» голову Чернівецької райради через «недовіру Осачуку»

У Чернівцях керівництво обласного осередку партії “Слуга народу” провело зустріч з головою Чернівецької районної ради Русланом Домніцаком та головою фракції “СН” у цій райраді Миколою Куцаком у зв’язку з нещодавно ухваленим зверненням депутатів до обласної ради щодо висловлення недовіри голові ОДА Сергію Осачуку.

Як повідомляється на Facebook-сторінці “Слуги народу”, у ході зустрічі Домніцаку та Куцаку, що були обрані від партії “Слуга народу”, “було роз’яснено позицію Політради Чернівецької обласної організації політичної партії “Слуга Народу” щодо дотримання принципів верховенства права та законності при прийнятті рішень Чернівецькою районною радою та недопущення надалі втягування представників політичної партії “Слуга народу” до прийняття політично вмотивованих рішень без погодження з вищими органами політичної партії “Слуга Народу”.

В іншому дописі “Слуги народу” вказано, що в засіданні фракції політсили в облраді взяли участь, окрім нардепів, голова ОДА Сергій Осачук та його перший заступник Богдан Ковалюк.

“Очільники краю розповіли народним депутатам та депутатам обласної ради про хід впровадження та перспективні плани в рамках національної програми “Велике будівництво” та дали відповіді на актуальні питання щодо соціально-економічного розвитку та виконання комплексних програм на Буковині”, – йдеться у дописі.

“Члени фракції прийняли рішення не підтримувати ініціативи Чернівецької районної ради щодо рішення “Про звернення Чернівецької районної ради до Чернівецької обласної ради щодо висловлення недовіри Голові Чернівецької ОДА С.Осачуку” та визнали його таким, що не відповідає принципам верховенства права та є політично вмотивованим”, – повідомили у “Слузі народу”.

Окрім того, члени Політради “Слуги народу” 20 вересня “не підтримали та дали об’єктивну оцінку позиції членів фракції “Слуга народу” в Чернівецькій районній раді та визнали його таким, що виходить далеко за межі повноважень районних рад”.

“Одноголосно прийняли звернення до депутатів місцевих рад всіх рівнів та об’єднаних територіальних громад Чернівецької області, обраних від політичної партії “Слуга Народу” щодо дотримання принципів верховенства права та законності при прийнятті рішень та недопущення втягування представників політичної партії “Слуга Народу” до прийняття політично вмотивованих рішень”, – йдеться у повідомленні.

Що відомо про висловлення недовіри голові ОДА

Чернівецька районна рада сьогодні 34-ма голосами депутатів ухвалила рішення про висловлення недовіри голові Чернівецької обласної державної адміністрації Сергію Осачуку.

У “будинку з левами” вирішили це рішення не коментувати.

У партії “Слуга народу” заявили, що не вбачають підстав для висловлення недовіри Осачуку та вимагають у своїх однопартійців пояснень, чому вони проголосували за це питання.

Політолог Ігор Гаврада у коментарі molbuk.ua розповів, що це рішення означає.

” ”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.