Новини

Відомий інфекціоніст спрогнозував завершення пандемії COVID-19 і назвав дату

Пандемія коронавірусу повинна закінчиться до весни 2022 року. Але поки немає ніяких гарантій через новий заразний штам “Дельта”.

Такий прогноз озвучив відомий американський інфекціоніст і радник президента США з медичних питань Ентоні Фаучі, пише The Telegraph.

“Я думаю, ми всі повинні бути дуже чесними, відкритими і скромними. Ми не знаємо. Цей вірус багато разів обманював нас різними хвилями по всьому світу в цілому і в кожній окремій країні, включаючи США і Великобританію. Я сподіваюся, це відбудеться навесні наступного року”, – сказав Фаучі.

За його словами, тому “немає ніяких гарантій” у зв’язку з появою і поширенням більш заразного варіанту коронавірусу – штаму”Дельта”.

Фаучі нагадав, що коронавірус став для всіх тривожним досвідом, який всі пережили, і додав, що як тільки всі очікували завершення пандемії, з’явилися нові штами коронавірусу.

“У Сполучених Штатах, коли ми наближалися до літа, ми щодня скорочували кількість випадків, а потім з’явився великий сюрприз у вигляді “Дельта” штаму, і це просто вибило нас з колії. І тепер ми повернулися до 130-140 тисяч випадків на день. Так що я не хочу робити ніяких твердих прогнозів щодо того, що буде далі”, – резюмував інфекціоніст.

Зазначимо, що раніше багато інфекціоністи неодноразово заявляли, що коронавірус нікуди не зникне і нам доведеться навчитися з ним жити.

” ”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.