Новини

Усик переміг Дюбуа нокаутом: відео кращих моментів видовищного бою

Чемпіон WBA, WBO, IBO та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (21-0, 14 КО) здобув перемогу над Даніелем Дюбуа (19-2, 18 КО).

Українець і британець з перших хвилин діяли обережно, намагаючись не допускати помилок.

У п’ятому раунді Даніель завдав удару нижче пояса, внаслідок якого українцю знадобилося кілька хвилин на відновлення.

У результаті Усbк повернувся і відправив суперника до нокдауну у восьмому раунді, а в дев’ятому добив, перемігши технічним нокаутом.

Тепер в активі 36-річного Усика 21 перемога (14 – нокаутом) у 21 поєдинку. П’ять із них він провів у надважкій вазі. Перед цим Олександр став абсолютним чемпіоном світу в крузервейті (вагова категорія до 90,7 кг), завоювавши там усі чотири найпрестижніші пояси.

Для 25-річного Дюбуа поразка від Усика стала другою в кар’єрі. Також на його рахунку 19 перемог (18 – нокаутом).