Новини

Рибам спрогнозовано робочий успіх, а Ракам діловий прогрес: гороскоп на 22 квітня

У 12 місячний день – це четвер та 22 квітня – всім вогняним знакам Зодіаку, Овен, Стрілець та Лев, загрожують серйозні скандали. Людям, чия стихія – вогонь – гороскоп на 22 квітня 2021 року порадив тримати під контролем емоції.

Водним знакам – Рак та Риби – прогнозується позитив у кар’єрній сфері, повідомляє Главред.

Рибам спрогнозовано робочий успіх, а Ракам діловий прогрес.

Астропрогноз для Раків, Скорпіонів та Риб (водні знаки) на 12 місячний день

Рак (народжені з 22 червня до 22 липня)

Можете присвятити час знайомствам чи вирушити у подорож. Знайдіть час для рідних. Ви можете посваритися з членом сім’ї. Скоро стосунки знову повернуться у мирне річище.

Риби (народжені з 19 лютого до 20 березня)

На вас чекає робочий успіх – направте всю енергію на справи. Якщо будете надто альтруїстичні – нарветесь на проблеми у стосунках з близькими. Загрожують розбіжності та непорозуміння.

Скорпіон (народжені з 24 жовтня до 22 листопада)

Щось може несподівано змінитися в оточенні, яке до вас найближче. Необхідна буде максимальна витримка. Дітям, літнім людям та тим, у кого є хронічні хвороби, загрожують проблеми у сфері здоров’я. Постарайтеся знайти час на прогулянки у дуже ранні години та ввечері.

Астропрогноз для Дів, Тельців та Козерогів (земні знаки) на четвер

Діва (народжені з 23 серпня до 23 вересня)

Не варто очікувати, що все буде відбуватися так, як вам захочеться. Можете бути ініціативними й наполегливими. Зміцнюйте позиції, які вже зайняли. Не загрожує обман з боку коханої людини.

Козеріг (народжені з 22 грудня до 20 січня)

Чоловікам порадили мирним шляхом розв’язувати питання, які виникли. Необхідно приділити більше часу тому, хто вам близький. Жінкам не варто рватися до швидкого успіху – через це можливі проблеми з нервами.

Телець (народжені з 21 квітня до 20 травня)

Через стосунки з людиною протилежної статі можливі розчарування й сварки. Ваші старі хвороби можуть загостритися. Через вразливість та різкі слова загрожують ділові проблеми, можна втратити гроші.

Астропрогноз для Терезів, Близнюків та Водоліїв (повітряні знаки) на 12 місячний день

Близнюки (народжені з 21 травня до 21 червня)

Ваша думка про грошову ситуацію може бути нереалістичною. Бережіть речі й не витрачайте великі суми. Можете кудись вирушити чи побути на природі. У вечірні години загрожує серйозний головний біль.

Терези (народжені з 24 вересня до 23 жовтня)

Вам може несподівано прийти хороша звістка. Можливо, через новину доведеться перебудовувати плани. Ви адекватно сприймаєте реальність. Можна вкласти у щось велику суму, наприклад, купити нерухомість.

Водолій (народжені з 21 січня до 18 лютого)

Постарайтеся бути стриманішими. Ваш внутрішній світ може стати багатшим. Ви можете раптово щось зрозуміти щодо духовної сфери життя.

Астропрогноз для Стрільців, Левів та Овнів на четвер

Овен (народжені з 21 березня до 20 квітня)

Якщо хочете, щоб вдома було затишніше й комфортніше, будьте душевно щедрішими та дипломатичнішими. Через нестабільність в емоційному плані загрожує серйозний скандал з кимось із близьких.

Стрілець (народжені з 23 листопада до 21 грудня)

Необхідно бути стриманішими. Через спалах емоцій можна нарватися на агресію у відповідь. Через суперечку можливий великий скандал. Можна добалакатися до розриву стосунків.

Лев (народжені з 23 липня до 22 серпня)

Якщо не хочете проблем зі здоров’ям – забудьте про ризиковані витівки. Краще не навантажувати тіло й не пити алкоголь. Якщо хочете зробити щось важливе – виберіть інший день. Займайтеся тими справами, до яких звикли.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.