Новини

Міноборони Росії зробило заяву щодо боїв на Білгородщині

Міноборони Росії поширило заяву щодо ситуації у Новій Таволжанці, що на Білгородщині.

Раніше російські Telegram-канали публікували відео вуличних боїв у цьому населеному пункті.

“4 червня підрозділами прикриття виявлено спробу ДРГ українських терористів переправитися через річку в Новій Таволжанці Білгородської області.По противнику завдано артилерійського удару. Він розпорошений і відійшов”, – заявляє російське Міноборони.

Напередодні російські Telegram-канали поширили нібито кадри боїв “Російського добровольчого корпусу” та російських військових у Новій Таволжанці.

Утім, підтвердити достовірність відео було неможливо.

Раніше стало відомо, що бійці “Польського добровольчого корпусу” допомагають російським повстанцям в операціях на території РФ.

Також “Російський добровольчий корпус” і Легіон “Свобода Росії” звернулися до губернатора Білгородської області: російські добровольці пропонують В’ячеславу Гладкову провести переговори.

Напередодні добровольці зайшли у передмістя Шебекіно на Білгородщині (відео). До слова, бійці “Свободи Росії” пропонують жителям Білгородщини евакуацію в Україну.

Зауважимо, “Російський добровольчий корпус” продовжує операцію в Шебекіно: начальник штабу РДК розповів про ситуацію на Білгородщині.

Крім того, легіон “Свобода Росії” показав бої з окупантами на Білгородщині (відео).

Додамо, губернатор Білгородської області РФ заявив, що в ніч проти 4 червня в регіоні знову було “неспокійно”: влада закликає мешканців прикордоння евакуюватися.

До слова, Путін нагородив голову адміністрації Шебекіна, який кинув людей напризволяще, орденом Мужності.

” ”

–>

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.