Новини

«Був в агресивному стані»: у поліції розповіли про чоловіка, який погрожував гранатою в лікарні Чернівців

Чоловік, який вчора погрожував гранатою у Лікарні швидкої медичної допомоги був, ймовірно, п’яний. Відомо, що він є уродженцем міста Запоріжжя.

Про це сьогодні на брифінгу повідомив начальник ГУНП у Чернівецькій області Віктор Нечитайло.

За словами керівника поліції, вчора, 25 травня, була проведена спеціальна операція із затримання порушника.

“На спецлінію поліції надійшло повідомлення про те, що в одній з лікарень чоловік погрожує гранатою. Мною була введена спеціальна операція. Разом зі спецпідрозділами ми встановили дану особу та вжили всіх заходів, щодо його затримання. На місці був виявлений предмет схожий на гранату. Наразі проводиться відповідна криміналістична експертиза. Сьогодні буде готова дана експертиза і ми зможемо пред’явити особі обвинувачення. Особа перебувала в агресивному стані, були явні ознаки сп’яніння. Будь-які умови та факти він не висловлював”, – розповів Віктор Нечитайло.

За словами поліцейського, чоловіку 35 років, є уродженцем міста Запоріжжя. Він відмовився від надання будь-яких експертиз і це є задокументовано на боді-камери патрульної служби.

“Чому він це зробив поки не відомо. Ця була особа у військовій формі, але офіційного підтвердження, що людина перебувала на службі у нас нема”, – зазначив Віктор Нечитайло.

Відомо, що чоловік, який погрожував гранатою перебував на лікуванні у Чернівцях.

” ”

–>

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.