Народна депутатка від партії “Слуга народу” Олена Лис, яку до парламенту обрали мешканці Чернівців у 2019 році, вперше прокоментувала свій передвиборчий ляп з обіцянкою побудувати міст через річку Рось.
Як повідомляє molbuk.ua, Лис оприлюднила коментар про це під одним із дописів журналістки телеканалу “Чернівецький промінь” Алли Спрінчинат у Facebook.
У цьому пості журналістка проанонсувала своє інтерв’ю з Оленою Лис, яке вийшло в ефір у четвер, 15 квітня. У коментарях до допису журналіст місцевого видання “Шпальта” Олександр Докієн згадав про курйоз за участю “слуги народу”, яка напередодні парламентських виборів у агітаційній газеті пообіцяла чернівчанам міст через річку Рось.
На коментар журналіста Олена Лис відреагувала достатньо оперативно. Вона зауважила, що за друкарську помилку в газеті, взяту з іншого тексту-шаблону, відповідала інша людина, яка формувала матеріал.
“Бувало таке , напевно, і у вашій практиці, і у більш досвідчених фахівців. Це лише людський фактор”, – повідомила депутатка.
Водночас Лис зауважила, що “розібралася, де саме цей міст знаходиться і говорила з депутатом цього округу”.
“Міст відремонтовано! А якщо б було потрібно, то як народний депутат України сприяла би разом з колегами цього краю цьому ремонту”, – написала Лис.
“З етичних міркувань не наголошувала на цьому і не звинувачувала нікого, а також і не спростовувала нічого. Я орієнтуюсь не лише на назвах річок, які протікають у Чернівцях. Тому, на мою думку очевидно, що це – давнє дорікання, яке напряму не стосується мене”, – додала нардеп.
Обіцянка про міст через річку Рось: що відомо
У липні 2019 року, напередодні парламентських виборів, у агітаційних газетах на підтримку кандидатки від партії “Слуга народу” Олени Лис, виявили обіцянку виборцям у Чернівцях “побудувати довгоочікуваний міст через річку Рось”.
Так, у розділі “В моєму окрузі” газети на підтримку Лис було вказано: “Ми побудуємо довгоочікуваний міст через річку Рось замість аварійного мосту, що становить небезпеку для життя людей”.
Як відомо, Рось — це річка, що переважно тече на Придніпровській височині, у межах Вінницької, Київської та Черкаської областей України. Річковий басейн частково також охоплює Житомирську область. Є правою притокою Дніпра.