Новини

Повітряне і без грудочок: як зробити ідеальне пюре

Якщо хочете знати, як варити пюре без грудочок, то не поспішайте. Запорукою смачної страви стане саме картопля, яку ви використовуєте. Так, коренеплоди мають разючі відмінності: для варіння ідеально підходить крохмалистий сорт, наприклад, “синьоочка”.

Коли знайдете потрібну картоплю, починайте з найелементарнішого – начистьте її й покладіть у каструлю, а далі дотримуйтеся рекомендацій з приготування страви.

Як варити пюре правильно – кулінарний секрет
Для приготування цієї звичної страви вам знадобляться такі інгредієнти:

сіль;
лавровий лист;
цибулина;
масло;
молоко;
яйце.

Залийте очищену картоплю так, щоб у каструлі води було трохи більше, ніж самого коренеплоду. Потім візьміть ложку солі і розчиніть цей консервант у воді. Покладіть очищену і трохи надрізану цибулину і лавровий лист.

Спочатку варіть картоплю на середньому вогні. Коли вода закипить – зменште вогонь. Через 15 хвилин після кипіння дістаньте лавровий лист.

Якщо не знаєте, скільки варити картоплю для пюре – просто проколіть її ножем – коли лезо буде легко входити у коренеплід, значить, він вже готовий. Зазвичай “синьоочка” до готовності вариться близько 30 хвилин.

Як приготувати пюре без грудочок – лайфхак
Коли картоплю доведете до готовності, не зливайте всю воду. На дні каструлі необхідно залишити трохи рідини – висотою приблизно з половину пальця. Потім покладіть у страву масло, влийте тепле молоко й все розімніть. Тільки після цього можна вбивати у зварену картоплю сире яйце кімнатної температури й швидко вмішувати.

Ось для чого в картопляне пюре додають яйце – завдяки йому пюре може стати трохи густішим, буде дуже ніжним і його колір так і залишиться жовтуватим, а не перетвориться на сірий.

Коли додасте всі інгредієнти, варто вдатися до однієї хитрості, і тоді ваша страва точно буде повітряною – збийте пюре вінчиком! Після такої процедури ніяких грудочок точно не має залишитися.

Якщо раптом страва вдалася надто рідкою, знайте, ось як зробити так щоб пюре загусло:

– вбийте сире яйце кімнатної температури;
– додайте трохи крохмалю;
– додайте трохи тертого сиру;
– відваріть окремо кілька картоплин й додайте в готове пюре;
– дайте пюре настоятися (каструлю варто у щось замотати), і воно може стати густішим.

Ще один варіант – доварити картоплю на дуже повільному вогні, постійно помішуючи – така хитрість допоможе гарніру загуснути.

” ”

–>

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.