Новини

В армії окупантів запровадили ліміти на використання боєприпасів

Наразі у артилерійських підрозділах російської окупаційної армії вже введені ліміти на використання боєприпасів.

Про це керівник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олексій Дмитрашківський повідомляє в ефірі телемарафону.

“Арсенали дійсно спустошені. І тут ще треба відзначити нашу артилерію, яка постійно знищує склади боєприпасів на даному напрямку, і не лише це стосується і Бердянська, і Маріуполя, де ворог створив такий хаб боєприпасів”, – повідомив Дмитрашківський.

Згідно з його словами, на сьогоднішній день “дуже актуальним є питання про переміщення даних складів, також складів палива, тому що наша артилерія дістає вже до їхніх складів, саме тому на цей час намагаються перенести їх”.

“Щодо самих боєприпасів, то ситуація дійсно склалася таким чином, що на сьогоднішній день у артилерійських підрозділах російської федерації вже введені ліміти на використання боєприпасів. Ще місяць тому ворог обстрілював наші позиції з ранку до вечора, і таких обстрілів було деколи більше, ніж 600, натомість на сьогоднішній день день це за добу 260 — 280 обстрілів за день. Я не можу сказати, що це мало, це все людські життя, але значно зменшилися обстріли”, – повідомив керівник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку.

При цьому, від зауважив, що натомість почастішали авіаудари росіян, “ворог активно почав застосовувати і армійську авіацію, і штурмову авіацію, наносить ураження у більшості своїй по позиціям, але застосовує її також і по мирному населенню”.

Також, за його словами, “підрозділи “вагнерівців” зазнають втрат щодня – від 500 до 800 осіб, натомість поповнення їхнє відбувається в середньому десь 1000-1200 осіб на день”.

“Щодо нестачі боєприпасів, так це зараз стане таким чином, що вся Росія буде відчувати цей голод артилерійських боєприпасів. Терорист Ігор Гіркін заявив, що для Росії питанням номер один є порох, якого зараз катастрофічно не вистачає в Росії. Будемо мати надію, що в них всього не буде вистачати найближчим часом”, – додав Дмитрашківський.

” ”

–>

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.