Новини

«Хочу допомогти військовим»: на Буковині жінка шиє маскувальні костюми для ЗСУ

У селі Чагор волонтерка Галина Верстюк самостійно вже встигла пошити понад 20 маскувальних костюмів, плащів-наметів та кілька прапорів для військових.

‒ Мої батьки були кравцями, тому вміння шити одяг передалося від них. Маю дві швейні машинки для цього, є одна старенька, ще на педальках. Інша більш сучасна, працює від електрики. До початку війни я на замовлення шила халати для медсестер. Мій номер телефону ніколи не змінювався, тому якщо у селі комусь щось потрібно було покроїти чи зшити, одразу зверталися до мене, ‒ розповідає Галина Верстюк кореспондентці molbuk.ua

Галина каже, що від початку війни люди дедалі менше звертаються до її швейних послуг. Хоча за улюблену роботу жінка бере малі кошти, щоб вистачало лише на прожиття.

Коли ж до Галини звернулася волонтерка з Чагорської громади з проханням допомогти пошити костюми для військових, жінка відразу погодилася.

‒ В одній зі шкіл нашого села відкрився пункт, де всі охочі шиють одяг для військових. До мене зателефонувала місцева волонтерка Наталія Степанівна з пропозицією долучитися до них, і я з радістю вирішила їм допомогти, – каже Галина Верстюк. – Працюю вдома, через стан здоров’я працювати щодня не можу. Волонтери мені привозять потрібну викроєну тканину для костюмів, плащів, а я працюю, в міру своїх сил.
Кравчиня вже пошила 21 маскувальний костюм.

‒ Сьогодні потрібно допомагати всім, чим можеш. Я вмію шити, то чому відмовляти людям, а особливо військовим. Мені це подобається, і я знаю, що цією справою роблю внесок у спільну перемогу, ‒ зазначає Галина.

Навіть попри відключення електроенергії, пані Галина продовжує працювати заради нашої армії. Коли у жінки немає світла, в пригоді стає лампа на батарейках і ручна швейна машинка “Чайка”.

‒ На ручній швейній машинці працювати важче. Щоб пошити один маскувальний костюм, мені потрібно півтори години працювати на “Чайці”, а на електричній швейній машинці – всього пів години, ‒ зазначає Галина. – Але зупинятися не планую, хочу допомагати військовим, щоб вони швидше вернулися до сімей, щоб настала довгоочікувана перемога…

” ”

–>

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.