Новини

У Раді почався збір голосів за відставку глави МОЗ Степанова

У Верховній Раді почали збирати підписи за постанову про скликання позачергової сесії для розгляду відставки міністра охорони здоров’я Максима Степанова.

Станом на 13:30 було зібрано 90 з 150 необхідних підписів, повідомив в Facebook нардеп “Слуги народу” Дмитро Гурін, передає “Lenta.UA”.

“Крім інших, 33 підписи належать депутатам фракції СН, включаючи підпис голови Комітету з питань здоров’я нації Михайла Радуцького – за що окрема подяка йому за позицію”, – написав він.

Підписи також поставили народні депутати фракції “Європейська солідарність”, “За майбутнє”, ОПЗЖ і позафракційні.

Це вже не перша спроба ініціювати розгляд відставки Степанова з тих пір, як він очолив міністерство рік тому.

Деякі нардепи виступали за звільнення Степанова ще в травні 2020 року через скандальну закупівлю захисних костюмів. Потім в липні в Раді зареєстрували постанову про його звільнення через “непридатність до виконання посадових обов’язків, некомпетентність і професійну недбалість”.

У парламенті навіть збирали підписи щодо позачергового засідання для звільнення Степанова, але далі цього справа не пішла.

У березні цього року спікер парламенту Дмитро Разумков заявляв, що в парламенті недостатньо голосів, щоб ініціювати звільнення голови МОЗ.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.