Новини

50 тисяч українців отримають грошову допомогу: хто може розраховувати на виплати

Мінсоцполітики в рамках укладеного Меморандуму з норвезькою Радою у справах біженців передало список заяв для виплати грошової допомоги 50 тис. українців, які подали заявку на платформі “єДопомога”.

Про це повідомила прес-служба відомства, зазначивши при цьому, що за запитом міжнародної організації до списку включені заяви людей, які зареєстровані на тимчасово окупованих територіях.

Це вже другий список, наданий норвезькій Раді у справах біженців.

“Звертаємо увагу, що після передачі списків на виплату міжнародні організації проводять додаткову перевірку щодо дедублікації виплат. Нагадуємо, рішення щодо надання допомоги приймають міжнародні організації. Пріоритетними є вразливі групи людей, зокрема внутрішньо переміщені особи, люди з інвалідністю, пенсіонери, одинокі батьки, які самостійно виховують дітей, малозабезпечені сім’ї”, – зазначили в Міністерстві.

Повідомляється, що на сьогодні громадянами України подано понад 10 млн заявок, у зв’язку з чим був тимчасово припинений збір заявок на платформі “єДопомога” для їх передачі за запитом в міжнародні організації.

Платформа “єДопомога”:

Гуманітарна платформа “єДопомога” створена Мінсоцполітики за підтримки Мінцифри, Світового банку в Україні за фінансової підтримки Швеції. Платформа має три напрямки: грошова допомога від держави (“єДопомога”державна); отримання та надання волонтерської допомоги (“єДопомога”волонтерська); виплати від міжнародних організацій (“єДопомога” міжнародна). На платформі можна дізнатися, як отримати гроші від держави, залишити заявку на допомогу або запропонувати підтримати інших у забезпеченні продуктами харчування, одягом, ліками тощо.

” ”

–>

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.