Новини

Буковинські атлети здобули золоті медалі на чемпіонаті України

24-25 вересня 2022 року у м. Львів відбувся командний Чемпіонат України з легкої атлетики, де буковинці вибороли п’ять медалей, серед яких 4 золотих та одна бронзова.

Про це повідомляє Управління молоді та спорту Чернівецької обласної військової адміністрації, пише molbuk.ua.

Жіноча та чоловіча естафетні команди (4х100 м) не залишили жодних шансів на перемогу своїм суперникам і вибороли 1 місце. Жіночу естафетну команду представляли: Драгінда Катерина, Попадюк Аліна, Ватаманюк Вікторія, Юзва Ольга. Чоловічу естафетну команду представляли: Чернієвич Андрій, Яновський Давид, Помогаєв Олександр, Маковійчук Максим.

Перемогу на дистанції 400 м серед юнаків здобув наймолодший учасник команди Олександр Мельничук. Впевнену перемогу на дистанції 800 м здобув Олег Миронець. Бронзову нагороду на дистанції 400 м з бар’єрами виборола Наталія Маньковська.

Також з кожним стартом прогресує Барбюк Назар – 4 місце, 800 м (1.53,68) з особистим рекордом виконання нормативу КМС.