Новини

Окуляри для гаджета: як правильно обирати такий аксесуар, розповіли у Cristals Optic*

Без гаджета – як без рук. Сьогодні сучасна людина більшу частину дня проводить як не за смартфоном чи планшетом, то за ноутбуком чи комп’ютером. Звісно, ці пристрої надто спрощують побутове життя, пришвидшують навчальний процес та вдосконалюють робочі моменти, але, окрім плюсів, у них є один великий мінус – тривале користування гаджетами негативно впливає на зір. Очі людини швидко втомлюються від яскравості монітора й кількагодинної концентрації на одній і тій же поверхні, а отже якість їхнього здоров’я суттєво знижується. Як запобігти такій проблемі та як обрати окуляри для роботи з гаджетом, ми поцікавилися в салоні Cristals Optic.

Окуляри для гаджета – порятунок для очей

За статистикою 70% офісних працівників скаржаться на проблеми із зором. І причиною усіх бід є недбале ставлення до захисту й безпеки очей. Як тільки при роботі з комп’ютером ви відчуваєте зниження гостроти зору, головний біль, печіння, сухість чи свербіж в очах, а також сльозотечу, потрібно серйозно задуматися над захистом для очей. Бо якщо не зважати на такі симптоми, можна завдати великої шкоди своєму здоров’ю. Найкращий спосіб захистити очі від синього світла екрану – підібрати хороші окуляри для роботи з комп’ютером, – розповідає офтальмолог у Cristals Optic.

5 правил вдалого вибору

Зручно, що сьогодні носити такий важливий аксесуар можуть як і люди з поганим зором, так зі стовідсотковим. Однак не варто плутати окуляри для гаджета із іміджевими. Останні найчастіше не покриті спеціальним напиленням, яке і є перешкодою між сітківкою ока і магнітним випромінюванням. А отже вони не здатні рівномірно розподіляти потрапляння світла. Щоб вибір захисних окулярів був точно вдалим у Cristals Optic рекомендують дотримуватися наступних правил:

1. Не купуйте окуляри для роботи за ноутбуком імпульсивно. Перед походом у оптику обов’язково відвідайте офтальмолога, щоб перевірити зір та з’ясувати, який тип лінз вам підійде.

2. Обирайте окуляри відповідно до специфіки вашої роботи. Так, для людей, які працюють з текстами, добрими будуть вироби, які прибирають півтони й підсилюють контраст; для графічних дизайнерів ефективними будуть окуляри, що покращують передачу кольорів, а для геймерів – ті, які виконані з просвітлених лінз, що не віддзеркалюють відблиски.

3. Якісні окуляри для роботи з комп’ютерами можуть бути лише в оптиках і аптеках. На сумнівних сайтах, у магазинах косметики чи переходах такі аксесуари бажано не купувати, велика ймовірність попасти на звичайну китайську пластмасу.

4. Не ведіться на низьку вартість. Погодьтеся, вироби вартістю до 500 гривень не можуть бути якісними, адже ціна хороших лінз німецького, швейцарського, японського чи французького виробництва значно вища.

5. Звертайте увагу не лише на лінзи, а й на оправу. Від її добротності й надійності залежатиме тривалість експлуатації окулярів та їхня зносостійкість. Краще надавати перевагу металевим або комбінованим (метал + пластик) виробам.

Також ми завжди наголошуємо, що потрібно правильно підібрати тип лінз. За своєю конструкцією вони буваю одно-, бі- та варіфокальні: перші мають однакову діоптрійність по всій площині, другі мають дві оптичні зони з різними діоптріями, а треті не мають чітких меж – верхня частина підходить для далеких відстаней, нижня для близьких, середня для проміжних.

У Cristals Optic кажуть, що коли після першого робочого дня в окулярах ви не відчуваєте втому й напругу в очах, значить вибір точно вдалий. Дотримуючись простого правила – одягати окуляри перед користуванням гаджетом – можна запобігти погіршенню зору, а головне позбутися дискомфорту під час роботи. У нашому салоні великий вибір таких аксесуарів, а наші консультанти, зважаючи на ваші побажання, допоможуть правильно їх обрати. До того ж для військових та пенсіонерів у нас постійно діє знижка в 20%.

Адреса: м. Чернівці, вул. Ентузіастів, 2-з
Т.: 0961668924
Іnstagram: cristals_optic

–>

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.