Новини

Чернівчани виграли сім медалей на юнацьких міжнародних змаганнях в Італії

Чернівецькі спортсменки з фігурного катання на роликах завоювали шість золотих медалей та одну бронзову на міжнародному турнірі Diamond Skate Trophy 2022 в Італії.

Як повідомляє molbuk.ua на змаганнях також були присутні учасники з Ірландії, Бельгії, Молдови, Італії та інших країн світу.

Переможцями міжнародних змагань стали 9-річна Поліна Кучерява, 7-річна Соломія Багрій, 13-річна Влада Фонарюк, 10-річний Владислав Аршинський, 11-річна Христина Білівська принесли перші місця у своїх вікових категоріях. До того ж золоту медаль виборола шоу-група “Crystal”, а бронзою відзначилась – Савзян Віолетта.

Усі переможці є вихованцями громадської організації “Ліги фігурного катання на роликових ковзанах у Чернівцях та Чернівецькій області”.
Наступні змагання, Кубок світу, відбудеться у Франції, де наші спортсменки також будуть брати участь.