Голова Чернівецької військової адміністрації Сергій Осачук запевнив, що в області наразі спокійна ситуація і тут безпечно.
Про це Сергій Осачук сказав у своєму зверненні.
“У нас безпечно, тому що в області надзвичайно висока концентрація сил і засобів наших підрозділів безпеки, територіальної оборони. Ми здійснюємо повністю контроль нашої території, всіх об’єктів критичної інфраструктури і ви можете почуватися у безпеці”, – сказав Сергій Осачук.
Він також зауважив, що максимально спростили контроль на в’їзді в область.
“Немає жодних черг. Їх не повинно бути на магістральних напрямках. Забезпечуємо гуманітарні, логістичні коридори і тому дороги Чернівецької області працюють виключно для потреб людей”, – зазначив Сергій Осачук.
” ”
–>