Новини

Підвищення вартості проїзду у маршрутках Чернівців: результати поіменного голосування

Стали відомі результати поіменного голосування за рішення щодо підвищення тарифу на проїзд у маршрутках із 7 до 9 гривень.

Як відомо, за це рішення з другої спроби проголосували 10 членів виконкому із 15, тобто всі присутні, пише molbuk.ua

Зокрема, “за” проголосували: Сергій Андрущак, Віталій Другановський, Марина Кирилюк, Роман Клічук, Іван Дробот, Юрій Продан, Денис Затірка, Євгеній Маховіков, Олександр Ставчанський, Сергій Добржанський.

Усі інші члени виконкому були відсутні.

Як стало відомо, після завершення голосування члени виконкому підтримали протокольне доручення Сергія Андрущака щодо розгляду питання, аби автобусних маршртуах запровадити безкоштовний або вартістю 4 гривні проїзд для школярів, та безкоштовний – для учасників бойових дій за рахунок перевізників.

Нагадаємо, з першого разу проєкт рішення підтримали лише 6 членів виконкому. Тоді член виконкому Сергій Андрущак запропонував внести зміни до проєкту рішення, встановивши на всіх автобусних маршрутах пільговий проїзд для учасників бойових дій і для школярів за кошти перевізників.

У результаті виконком не підтримав більшістю голосів рішення щодо підвищення тарифів у тій редакції, в якій проєкт був винесений на розгляд виконкому.

Раніше заступник Чернівецького міського голови Ігор Крохмаль висловив переконання, що, попри все, у Чернівцях потроху покращується якість перевезень у громадському транспорті.

Вартість проїзду, згідно проєкту, мали підвищити з 1 лютого.

Також недавно повідомлялося, що водій мало не вигнав пасажирку з маршрутки через те, що вона не мала дрібних грошей за проїзд. У мерії пообіцяли, що не залишать цю ситуацію без уваги.

Раніше екс-мер Олексій Каспрук запропонував затверджувати нові тарифи на проїзд у міських маршрутках за умови встановлення пільгової вартості проїзду для школярів та учасників бойових дій.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.