Новини

Створили ультрафіолетову лампу, яка майже на 100% захищає від COVID-19 – ЗМІ

Китайські вчені розробили пристрій для стерилізації ультрафіолетом від коронавірусу. Пристрій пройшов випробування Центру з контролю і профілактики захворювань (CDC) провінції Хубей, його схвалено для стерилізації від нових штамів COVID-19.

Про це повідомило видання China Daily. Зазначається, що ультрафіолетовий стерилізатор показав майже стовідсоткову ефективність проти SARS-Cov-2.

Як сказано у звіті регіонального Центру з контролю і профілактики захворювань, під час тестування в діапазоні від 260 до 280 нанометрів прилад показав ефективність інактивації коронавірусу на рівні 99,99% після 10 хвилин роботи.

У порівнянні з традиційною дезінфекцією, яка проводиться ртутною лампою, новий пристрій має набагато більшу ефективність стерилізації, нижче енергоспоживання і більш тривалий термін служби, який становить 10-50 тисяч годин, ідеться у звіті.

Крім того, пристрій також може ефективно знищувати патогенні бактерії, включно зі золотистим стафілококом, Candida albicans та коліформними бактеріями.

” ”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.