Новини

Плюси і мінуси нативної реклами*

Нативна реклама – це така презентація продукту, яка відбувається максимально природно, ненав’язливо. З боку вона навіть не схожа на рекламу. Дуже часто трапляється в діяльності різних блогерів, на телебаченні і т. д. Наприклад, популярна особа з’являється на важливу подію в одязі конкретного бренду – при цьому вона сама нічого не говорить про те, що радить її купувати. Але аудиторія, якій подобається ця публічна особа, вже за замовчуванням цікавиться її образом, а тому з великою ймовірністю може придбати товар того ж бренду.

Часто нативна реклама трапляється в кіно, музичних кліпах, відеоіграх, телевізійних ток-шоу. Наприклад, у відеогрі на вулиці, по якій ходить герой, з’являється брендовий магазин з одягом – тієї ж марки, що існує в реальності.

Детальніше про види такої реклами і її особливості читайте тут: https://www.interkassa.com/blog/kak-rabotaet-nativnaya-reklama-osobennosti-ee-effektivnogo-primeneniya/ – в публікації багато корисної інформації, яка допоможе в просуванні продукту. Ми ж зупинимося на плюсах і мінусах нативних рішень.

Переваги нативної реклами

До її плюсів віднесемо:

Більше довіри з боку потенційних клієнтів. Людям давно набридла пряма реклама і нав’язування різних продуктів. Багато з людей навіть ігнорують звичайні ролики або банери. А нативна реклама, будучи рекомендацією або просто згадуванням, сприймається позитивніше.

Можливість об’єднання реклами з корисним контентом, який цікавий людям. Яскравий приклад – складання різних списків і рейтингів. Наприклад, ви пишете статтю для мандрівників, в якій розповідаєте, чим зайнятися в певному місті, а в неї додаєте невелику рекламу ресторану або кафе.

Додаткові умови для формування позитивного іміджу компанії. Бренд може взяти участь в якійсь корисній справі: навчальному марафоні, благодійній зустрічі і так далі. Це і реклама, і можливість постати перед споживачем з вдалою боку.

Максимум можливостей для творчості. З огляду на те, що ми живемо в світі соціальних мереж і великих платформ з контентом різного виду, для створення нативної реклами є всі умови – потрібно тільки підключити фантазію.

Одними плюсами цей інструмент не обмежується, у нього є і свої мінуси.

Недоліки нативної реклами

Як і будь-яка інша реклама, вона вимагає фінансових вкладень – завдяки одній фантазії вирішити питання точно не вийде. Та й придумати щось креативне не дуже просто. Рівень конкуренції в бізнесі високий, тому більшість рішень, що приходять в голову, вже реалізував хтось інший. Але все ж багато можливостей залишається – сильна команда з креативними учасниками завжди знайде щось свіже і цікаве, що приверне увагу клієнтів.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.