Новини

Чернівецька ОДА знову «забула» вивісити червоно-чорний стяг у День Героїв – екс-посадовець

Чернівецька обласна державна адміністрація проігнорувала виконання рішення облради щодо вивішування червоно-чорного прапора у День Героїв 23 травня.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив колишній заступник голови Чернівецької облради Віталій Мельничук, пише molbuk.ua

Він зауважив, що в День Героїв 23 травня на ратуші в Чернівцях майорить червоно-чорний стяг. Однак на приміщенні Чернівецької ОДА станом 14.00 такий прапор не встановлений.

“Таким чином рішення сесії Чернівецької обласної ради (яке було прийнято рівно 3 роки тому 23 травня 2018 року) представники Чернівецької ОДА не виконують. Це за цієї влади вже не перший раз… Взявши на себе ще в січні цього року одноособово вирішення такого роду питань тепер як і минулого разу червоно-чорний прапор не виставлений”, – йдеться у дописі.

Нагадаємо, 21 лютого 2018 року Чернівецька міська рада ухвалила рішення про порядок і дати використання червоно-чорного прапора на території міста. Рішення передбачає, що червоно-чорний прапор підніматимуть на урочистостях, присвячених подіям національно-визвольної боротьби та вшануванням пам’яті героїв.

Довідка. Червоно-чорний прапор (прапор ОУНР, Бандерівський прапор) – революційний стяг Організації українських націоналістів. У часи незалежної України червоно-чорні прапори використовує низка націоналістичних організацій та партій. Чорний колір символізує українську землю, а червоний — кров, пролиту за Україну.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.