Новини

Квартирний переїзд без зайвих зусиль з EA LOGISTIC *

EA Logistic — міжнародна компанія. Багато років вона працює на ринку перевезень. Налагодила гнучку систему логістики. Використовує власний та партнерський автопарк. Компанія придбала страховий поліс на п’ять мільйонів гривень у лідера страхування ІНГО. Тому всі вантажі убезпечені від втрати. Має також ліцензію на перевезення багатьох видів вантажів, в тому числі небезпечних.

Як зауважив власник і директор компанії EA Logistic Євгеній Яковлєв:
“Компанія орієнтована передусім на клієнта, ми працюємо, щоб надані логістичні послуги відповідали потребам найвибагливішого замовника”.

EA LOGISTIC виконує за вас незручну роботу

Квартирний переїзд по Україні та за її межі теж забезпечить компанія EA LOGISTIC. Без проблем перемістить важку техніку та меблі. Довірте фахівцям нецікаву роботу, а свій час можете використати з користю. Замовити послугу можна, заповнивши онлайн-форму на сайті компанії, або зателефонувати за вказаними там номерами. Компанія забезпечує перевезення меблів, техніки у зручний для клієнта час. Незалежно від складності переїзду намагається вкладатися у визначені терміни.

Ви укладаєте договір з компанією, де зазначені тариф на перевезення та вартість послуг. Передбачено також страхування вантажу. Оплата проводиться після виконання роботи. Послуга включає перенесення майна до квартири чи будинку, складання меблів та прибирання сміття. Вартість квартирних перевезень залежить від окремих особливостей замовлення. Квартирний переїзд може здійснюватися в межах міста, країни або навіть за кордон.

Переваги компанії:
понад 5 000 автомобілів разом з партнерським автопарком;

термінове подання машини в Україні чи за кордоном;

можливість зекономити до 10%, виключивши посередників з процесу;

власне СТО для вантажного транспорту;

працює з усіма видами вантажів — від 100 кг до 100 тонн;

філії та склади у Польщі та Китаї;

забезпечення збереженості вантажу;

позитивні відгуки клієнтів.

Досвід допомагає визначити оптимальний маршрут для різних вантажів. Вдасться швидко та безпечно доставити вантаж, зекономити кошти. Команда EA Logistic намагається не допускати непередбачуваних обставин. Довіра клієнта — основна мета компанії.

Як замовити послугу

Щоб зв’язатися з компанією, потрібно написати на електронну пошту office@ea-logistic.com.ua або зателефонувати менеджеру з логістики +38 (050) 075 50 55, +38 (067) 077 77 66. Спеціаліст надасть вам вичерпну інформацію. Ви маєте можливість замовити терміновий виїзд машини. Зробіть заявку і за 1–2 години, користуйтеся послугою в Україні чи в Європі.

–>

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.