Новини

У найближчі 6-8 тижнів ситуація з дефіцитом електроенергії буде складна, – енергетик

Через російські удари по енергетиці ситуація з дефіцитом електроенергії в найближчі 6-8 тижнів буде складна. У Києві можуть відключати світло в “сірих зонах” графіків.

Про це повідомив у Facebook генеральний директор YASNO Сергій Коваленко.

За його словами, в Україні наразі критично не вистачає внутрішньої генерації електроенергії через російські обстріли. Навіть максимальний імпорт не вирішує цю проблему.

Гендиректор YASNO зауважив, що українська енергосистема зараз залежить від сонячної та вітрової генерації, тому відбуваються суттєві коливання протягом одного дня. Крім того, наразі тривають ремонтні роботи на атомних станціях. Тому деякі блоки не працюють.

“В найближчі 6-8 тижнів ситуація з дефіцитом буде складана. Окрім вище описаних проблем з генерацією, додається зростання споживання”, – зазначив Коваленко.

Він також зазначив, що зараз вже декілька тижнів працює нова логіка розподілу лімітів електроенергії між регіонами України, що враховує фактор наявності критичної інфраструктури та інші аспекти.

“Графіки у Києві як були 6 груп та біла, сіра та чорні зони, так і залишились. Для планування життя треба виходити з того, що у сірих зонах світла не буде. Особливо коли час припадає на пікові години”, – додав Коваленко.

” ”

–>

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.